Офісні перегородки з загартованого скла

1 120 грн замовити
.
+380 Показати телефон +380 48 736 3779
Одеса
Продавець: Елкон-дизайн
Офісні перегородки з загартованого скла
Розсувні і стаціонарні, мобільні перегородки з загартованого скла виявляються самим розумним і недорогим способом сегментації простору в офісах. Такі перегородки дозволяють без значних фінансових і тимчасових втрат організувати ергономічні і максимально комфортні умови для співробітників, а це в свою чергу позначиться на прибутковості та успішності бізнесу.
Скляні перегородки зроблені і цільних скляних блоків є популярним і досить універсальним способом створення робочого приміщення, від великого торгового залу до маленького кабінету. Вони виглядають дуже стильно і престижно.
Використання багатошарового і загартованого скла досягає в товщину від восьми міліметрів роблять скляні перегородки для офісу безпечними. Навіть якщо раптом перегородка розіб'ється (це малоймовірно) то розлитися на дрібненькі шматочки без гострих країв.
Завдяки простоті і легкості установки всього за кілька годин такі скляні перегородки за допомогою фахівців компанії Елкон в Одесі перетворять будь-який офіс в солідне, практичне і зручне робоче приміщення. А завдяки використанню новітніх технологій та різноманітної фурнітури стало можливим змінити офісні приміщення до невпізнання, наприклад, встановити світлопрозорі стіни з мереживним або кольоровим склом, з логотипами або малюнками.
Технічні характеристики
Артикул26760
Оновлення: 16.06.2020
Додано: 13.01.2013
Ідентифікатор: 26760
Відгуки
Loading
E-Mail:
слідкувати за відповідями
Дивитись весь прайс-лист компанії Елкон-дизайн - 8 позицій
Інші пропозиції товарів і послуг