Насос трьохплунжерний 2,3 Пт 25 Д1

Немає в наявності
Насос трьохплунжерний 2,3 Пт 25 Д1
Насоси трьох-плунжерні кривошипні 2,3 ПТ25 Д1 призначені для перекачування нейтральних і агресивних рідин, нейтральних до матеріалів гідравлічної частини з кінематичною в'язкістю не більше 800 мм2 / с (8 Ст) з температурою, в залежності від виконання, від 243 К до 473 К (від мінус 30 до плюс 200 ° С). Допустиме зміст твердих неабразивних частинок в рідині, що перекачується не більше 0,2% за масою, що допускаються розміри не більше 0,2 мм. Насоси трехплунжерние типу ПТ і Т застосовуються у виробництвах, що вимагають високих тисків, в тому числі вибухо- і пожежонебезпечних.
Області застосування:
• нафтовидобуток: буріння та ремонт свердловин, законтурне заводнення, підвищення нафтовіддачі пластів, депарафінізації нафти і обладнання свердловин.
• хімічна та нафтохімічна промисловість: виробництво аміаку, карбаміду, меламіну, оцтової, азотної та інших кислот, подача реагентів під високим тиском
• машинобудування: гідравлічна різання, гидроформованія, силове обладнання для гідравлічних пресів.
• енергетика: живильні насоси котельних установок парогенераторів.
• харчова промисловість: установки зворотного осмосу, гомогенізатори.
• комунальне господарство: ремонт та опресовування трубопроводів і гідросистем, промивання каналізації.
На базі насосних агрегатів виготовляються установки УН, УПГ, які призначені для гідроочищення каналізаційних та інших трубопроводів діаметром від 80мм до 600 мм, а також зовнішніх і внутрішніх поверхонь різного технологічного устаткування, механізмів, будівель, споруд та інших об'єктів.
Технічні характеристики
Артикул61823
Оновлення: 25.01.2021
Додано: 25.01.2021
Ідентифікатор: 61823