Насос дозуючий мембранний НДР-2М 40/250

Немає в наявності
Насос дозуючий мембранний НДР-2М 40/250
Дозувальні мембранні насоси серії НДР-2М-це спеціалізовані насосні агрегати, які призначаються для об'ємного дозування під напором різних чистих, хімічно нейтральних, агресивних або токсичних рідин, а також емульсій та суспензій.
Мембранні дозуючі насоси НДР-2М були розроблені для заміни класичних плунжерних, що експлуатуються в технологічних процесах, де неприпустимі витоку перекачуємої рідини. Відомо, що ущільнення плунжера в класичних насосах надійно працює за умови його постійного змазування. Змазування може забезпечуватися двома шляхами:
• подачею в область ущільнення спеціальної затвора рідини під тиском, що перевищує робочий тиск насоса
• організацією через ущільнення нормованої (крапельної) витоку рідини.
Обидва способи пов'язані з ускладненням обслуговування насоса, необхідністю постійного контролю, підтяжки і заміни ущільнення. Крім того, в першому випадку мається протікання назовні затворно-мастильної рідини, в другому - перекачуємої
Відмінна особливість і головна перевага мембранних насосів є відсутність витоків перекачуємої і затворної рідин.
Мембранний дозуючий насос обладнаний герметичним корпусом. У конструктивному плані насоси відрізняються в легкості обслуговування, складання та монтажу насоса. Крім того мембранні дозуючі насоси НДР-2М обладнані клапанами, адаптованими до впливу шкідливих середовищ.
Технічні характеристики
Артикул61690
Артикул компаніїНДР-2М 40/250
Оновлення: 25.01.2021
Додано: 23.11.2020
Ідентифікатор: 61690