Вікна ТМ "Віконда" успішно пройшли сертифікацію в Німеччині

Вікна ТМ "Віконда" успішно пройшли сертифікацію в Німеччині

Джерело енергії
850
Металопластикові вікна та двері з профільних систем WDS 400, WDS 500 і «Віконда Котедж» (WDS 8 SERIES) успішно пройшли сертифікацію в німецькому інституті віконних технологій ift-Rosenheim. Результати випробувань показали надійний рівень міцності, стійкості до вітрових навантажень, водо- і повітронепроникності, екологічності та безпеки конструкцій з цих профільних систем. Купуючи вікна і двері ТМ «Віконда», ви можете бути повністю впевнені в їхній якості, адже відповідність суворим європейським стандартам, а саме EN 14351-1: 2006 + A1: 2010 - і є на сьогоднішній день безумовна гарантія.

Процедура сертифікації включала проведення різноманітних лабораторних випробувань виробів ТМ «Віконда» в рамках технічних і експлуатаційних параметрів.
Нагадаємо, що в 2015 році сертифікацію, проведену безпосередньо в Німеччині, пройшли вироби з профільної системи «Віконда Термо».
Відзначимо, що ift-Rosenheim - всесвітньо діючий інститут, який є найвпливовішою європейською організацією в області СПК і фасадів, яка шляхом досліджень, консультацій, рекомендацій, створення робочих груп та нормативних проектів, проведення програм по сертифікації і семінарів визначає європейські стандарти якості виготовлення, монтажу та експлуатації фасадів будівель, вітрин і віконних систем, презентує новітні тенденції розвитку галузі.
Думка редакції може відрізнятися від думки автора
Ідентифікатор: 13495
Loading
E-Mail:
слідкувати за відповідями