Сушильні камери для дров JUVENAL (комплект обладнання)

170 000 грн замовити
Ціна за шт.
+380 67 441 XX XX +380 67 441 5547
Київ
Продавець: JUVENAL ltd
Сушильні камери для дров JUVENAL (комплект обладнання)
Конвективні сушильні камери для дров Juvenal

Сушильні камери для дров Juvenal забезпечують якісну і швидку сушку дров з будь-яких порід деревини. Час сушіння при температурі робочого режиму 60 - 110 градусів Цельсія до 20% вологості в розколі становить 3-5 днів.

Обладнання JUVENAL маюэ високий клас енергоефективності.

Витрата твердого палива (відходи деревообробки) у котлах Juvenal становить 0,2-0,3 м3 на 1м3 висушених дров.

Номінальне сумарне споживання електроенергії (в залежності від величини сушильної камери і моделі теплогенератора) становить від 4,95 до 18,5 кВт.

У комплект нашого обладнання входить:
• Технічна документація - Паспорт на обладнання, ескізні креслення та рекомендації по будівництву приміщення сушильної камери (при наявності у замовника придатного приміщення - план реконструкції). Конфігурація сушильної камери розробляється індивідуально під виробничі завдання замовника.
• Система розподілу повітряних потоків забезпечує вертикальний напрямок повітряних потоків через контейнери з дровами. Для цього розроблена спеціальна система, що складається з повітропроводів-змішувачів в торці камери і повітропроводів-розподільників у верхній частині камери по всій її довжині.
• Осьові вентилятори спеціального виконання ОВС-5/6 призначені для створення рушійного напору і витрати повітря в камері, достатніх для здійснення заданого режиму сушіння деревини. Конструкція вентилятора забезпечує надійну ізоляцію електродвигуна від вологого середовища всередині камери, а також ефективне його охолодження. Продуктивність вентилятора 6000 м3 / год, тиск 150 Па, потужність двигуна в номінальному режимі 0,75 кВт, частота обертання 1500 об / хв.
• Контрольно-виконавча система служить для контролю і регулювання параметрів вологого повітря в діапазоні зміни температури від 60 до 110 ºC і вологості від 20 до 100%. До її складу входять датчики вимірювання температури і вологості, а також виконавчий механізм клапана викиду вологого повітря.
• Шафа управління процесом сушіння ШУПС призначений для розміщення електрообладнання та органів управління сушильної камери. Управління процесом сушіння здійснюється в автоматичному чи напівавтоматичному режимах мікропроцесорним вимірником-регулятором. Регулятор забезпечує оптимальний режим сушіння дров з різних порід деревини.
• Повітрогрійний твердопаливний котел (Теплогенератор) спеціально розроблені для використання і постійної експлуатації в лісосушильних камерах.

Ми виробляємо котли двох серій: ТГ і ТГТС.

Котли серії ТГ є класична 2-х зонна камера згоряння з металевої охолоджувальної топкою. Циркуляція повітря в котлі здійснюється осьовим вентилятором ОВС-Т.

Котли серії ТГТС - це інноваційна модель з футерованою топкою і трубними теплообмінниками. Котли ТГТС можуть доукомплектовуватись системою автоматичного спалювання тирси (САС) з бункером і шнекової подачею.

Ціна комплекту обладнання для сушіння дров (включаючи монтаж і пусконалагоджувальні роботи)

Сушильна камера: Ціна
на 12 ящиків від - 170 000 грн.
на 24 (25) ящиків від - 300 000 грн.
на 36 ящиків від - 420 000 грн.
на 48 (50) ящиків від - 540 000 грн.

В кошторис входить монтаж, та пусконалагоджувальні роботи.

Гарантія на нашу продукцію 1 рік.
Пост гарантійне обслуговування та консультативна підтримка – на весь час експлуатації.

Термін виконання замовлення від 3 до 6 тижнів.
Термін монтажних робіт з випробувальним пуском обладнання від 2 до 5 днів.

Детальніша інформація на нашому сайті
Технічні характеристики
Артикул60416
Оновлення: 25.05.2022
Додано: 20.06.2019
Ідентифікатор: 60416
Відгуки
Дивитись весь прайс-лист компанії JUVENAL ltd - 4 позиції