Котли (Теплогенератори) для сушильних камер JUVENAL

90 000 грн замовити
Ціна за шт.
+380 67 441 XX XX +380 67 441 5547
Київ
Продавець: JUVENAL ltd
Котли (Теплогенератори) для сушильних камер JUVENAL
Повітряні твердопаливні котли (теплогенератори) JUVENAL спеціально розроблені для використання і постійної експлуатації в лісосушильних камерах для якісної сушіння пиломатеріалів, дров, виробів з деревини.

Важливою перевагою використання повітряних теплогенераторів в порівнянні з класичними водяними котлами є відмова від дорогих радіаторів, труб, фітингів, арматури і т.д., що значно (в кілька разів) зменшує загальну вартість всього устаткування сушильної камери.

Нагрітий теплоносій (повітря) нагнітається вентилятором безпосередньо надходить в сушильну камеру, минаючи проміжні фази. За рахунок цього ми суттєво прискорюємо процес нагріву в сушильній камері і виходимо на необхідний режим сушки.

Висока температура повітря, що подається (до 150 градусів) дозволяє з успіхом і ефективно використовувати наші теплогенератори не тільки для нормального і м'якого режиму сушіння деревини, але також при сушінні дров, форсованих режимів сушіння пиломатеріалів, фітосанітарної обробки виробів з деревини.

В якості палива в теплогенераторах JUVENAL використовуються відходи деревообробки (обрізки з пилорами, кора, обзел, обапол, стружка, тріска, тирса), дрова, паливні брикети, паливні пелети (гранули), буре вугілля.

На сьогоднішній день наша компанія виробляє повітряні котли двох моделей - ТГ і ТГТС.

Модель ТГ - теплогенератор з класичною 2-х зонного камерою згоряння і металевої (8 мм) охолоджувальної топкою. Велика площа поверхні теплообміну і спеціальне ребреніе забезпечують надійне охолодження стінок топки і ефективну передачу тепла сушильного агенту (повітрю) циркулюючому в герметичному корпусі теплогенератора за допомогою осьового вентилятора (двигун якого знаходиться в теплоизолированном охлаждаемом корпусі).

Зовнішній корпус теплогенераторів ТГ утеплений базальтовими матами і обшитий профільованим металом, що зводить до мінімуму теплові втрати і надає естетичності його зовнішнім виглядом.

Ціни на теплогенератори - ТГ (* номер моделі - теплова потужність кВт)
ТГ-60* - 90 000 грн.
ТГ-90 - 100 000 грн.

Модель - ТГТС – це інноваційна модель з футерованою топкою та трубними багаторівневими теплообмінниками.

Камера згоряння виконана з шамотної вогнетривкої цегли і додатково утеплена базальтовим картоном.

Температура в камері згоряння може досягати 1200 С °, дозволяючи отримати з палива максимум теплової енергії, а спеціальна її конструкція забезпечує ефективний дожіг піролізних газів, тим самим збільшуючи ККД до реальних 85% -90%,

Модель ТГТС може доукомплектовуватись системою автоматизації спалювання палива (САС) з шнекової подачею і містким паливним бункером.

В якості палива для САС можна використовувати тирсу, стружку, тріску, паливні пелети (гранули). Комплектація теплогенератора ТГТС системою САС дозволяє на 100% автоматизувати процес сушіння деревини.

Ціни на теплогенератори - ТГТС (* номер моделі - теплова потужність кВт)

ТГТС- 150 кВт - 230 000грн.
ТГТС- 200 кВт - 260 000 грн.
ТГТС- 300 кВт - 320 000грн.
ТГТС- 500 кВт - 410 000 грн.

Теплогенератори JUVENAL з успіхом також використовуються:

Для промислової сушки:
• фруктів, овочів, грибів, ягід, лікарських та пряних трав
• м'ясних і рибних субпродуктів
• органічних мінералів: вермикуліт, перліт

Для організації систем повітряного опалення:
• Промислові, виробничі, господарські приміщення: цехи, склади, ангари, СТО.
• Приміщення сільськогосподарського призначення: корівники, свинарники, птахоферми, теплиці, сховища.
• Будинки з високими стелями різного призначення: концертні зали, будинки культури, клуби, дискотеки, спортзали, аудиторії.

Гарантія на нашу продукцію 1 рік. Пост гарантійне обслуговування та консультативна підтримка – на весь час експлуатації.

Термін виконання замовлення від 1 до 6 тижнів.

Детальніша інформація на нашому сайті
Технічні характеристики
Артикул60415
Оновлення: 25.05.2022
Додано: 20.06.2019
Ідентифікатор: 60415
Відгуки
Дивитись весь прайс-лист компанії JUVENAL ltd - 4 позиції