Бетонозмішувачі ORU MX

Ціна договірна замовити
Ціна за шт.
+380 93 327 XX XX +380 93 327 4369
Одеса
Продавець: ВЕЛТЕКО
Бетонозмішувачі ORU MX
Бетонозмішувачі одновісні торгової марки ORU виробництва IMER Group (Італія)

Одноосьові змішувачі ORU МХ завдяки своїм устроєм може змішувати різні види матеріалів з різною питомою вагою: легкий бетон, спінений бетон, керамзит, полістирол, піщані суміші, будівельні суміші і бетон будь-якого класу.

Завдяки дизайну спіральних лопаток, які створюють два зустрічних течії, матеріал всередині змішувача бака постійно піднімається / перевертається і одночасно переміщається вправо і вліво.

Очевидно, що такий тип змішування є найбільш ефективним і дозволяє змішувати матеріали, з різною питомою вагою і класом твердості (при цьому, як максимум, змінюється час змішування). При роботі з дуже рухомий бетонної сумішшю або сумішшю, що вимагає більш тривалого змішування, змішувач не робить негативного впливу на матеріал (розшарування) густа суспензія не вихлюпується через розвантажувальний отвір, що буває при роботі інших змішувачів, зі схожою конструкцією. Також, при роботі з дуже жорсткою бетонною сумішшю, якість гарантується функцією перевертання матеріалу.

Циліндричний змішувальний бак
Циліндричний бак-змішувач зроблений з толстопрофільной листової сталі з центральним валом, на якому закріплені дві протилежно спрямовані напів-спіральні лопатки. Вони приводяться в рух за допомогою поворотного вала, завдяки чому суміш перевертається і переміщається справа наліво і навпаки. Усередині бункер покритий зносостійким матеріалом, розділеним на взаємозамінні частини. У верхній частині бункера знаходиться на пластину, яка герметично закривається під час завантаження і змішування, завдяки ізолюючої гумовій прокладці, щільно прилягає до днища дозуючих бункерів. Таким чином запобігає рознесення пилу і вихлюпування бетону. Зверху розташований оглядовий люк для спостереження за сумішшю.
Цей дуже швидкий метод змішування, ефективний навіть для матеріалів з різною питомою вагою, дозволяє уникнути утворення грудок і розшарування. Одноосьові змішувачі дуже універсальні і багатоцільові: вони рекомендовані для змішування різних класів рухливості бетону, для важкого, звичайного і легкого бетону (пінобетону, полістиролу, керамзиту і т.д.)

Вал змішувача
Вал змішувача складається з фланцевих важелів, на яких розташовані напів-спіральні лопатки. Вони складаються з жорсткою опори і змінної зношуються частини. Ротаційна вісь закріплена на опорі, що складається з двох окремих частин.
На зовнішній частині закріплені підшипники (на яких обертається вал). На внутрішній частині змішувача знаходяться кілька масляних лабіринтових ущільнень, які захищають матеріал від витікання під час змішування.
Масляний редуктор, керований гідравлічним двигуном, повертає вал.

Ворота вивантаження
Ворота вивантаження управляються механічно. Під час роботи обладнання ворота знаходяться в середній верхній частині змішувача, під час розвантаження бак переміщається назовні і повертається таким чином, щоб вони виявилися внизу.

Бренд: ORU (IMER Group)
Країна виробник: Італія
Місткість по завантаженню: від 1200 до 2175 літрів
Продуктивність за 1 цикл змішування (ущільнений бетон): від 0,8 до 1,5 м3
Час замісу і вивантаження: 40 секунд
Потужність електроприводу: від 30 до 55 кВт
Технічні характеристики
Артикул55160
Артикул компаніїORU МХ
Оновлення: 23.02.2022
Додано: 15.01.2018
Ідентифікатор: 55160
Відгуки
Дивитись весь прайс-лист компанії ВЕЛТЕКО - 10 позицій