Бетонозмішувачі ORU MD

Ціна договірна замовити
Ціна за шт.
+380 93 327 XX XX +380 93 327 4369
Одеса
Продавець: ВЕЛТЕКО
Бетонозмішувачі ORU MD
Двохвальні горизонтальні бетонозмішувачі торгової марки ORU виробництва IMER Group (Італія)
Двохвальні горизонтальні змішувачі ORU MD, завдяки багаторічному досвіду компанії ORU і передовим технічним рішенням, придатні для приготування різних типів бетону (для цивільного і промислового будівництва, будівництва дамб, легкого бетону з матеріалів з низькою питомою вагою, сумішей для стяжки і дорожньої основи).
Змішувач ORU MD оснащений двома горизонтальними змішують валами, синхронно обертаються в протилежні сторони.
Основні переваги:
- великогабаритний бак змішувача
- максимально безпечна експлуатація (покращений коефіцієнт умов експлуатації редуктора)
- висока надійність ущільнювальної системи
- збільшений термін служби зношуються
корпус змішувача
Великогабаритний корпус має збільшений обсяг для завантаження суміші, що в свою чергу, дозволяє оптимально конфігурувати змішують важелі і лопатки (скорочує час замісу і підвищує його якість). Корпус змішувача виготовлений з високоміцної отформованной стали. Зсередини ємність обшита невеликими змінними елементами з болтовим кріпленням зі спеціальної протизношувальної стали.

Ущільнюючі системи
Ущільнюючі системи, встановлені на змішувальних валах, є дуже надійними завдяки комплексному впливу «спеціальної мастила - механічному ущільнювача», що дозволяє значно рідше проводити технічне обслуговування. Всі компоненти автоматичної системи змащення мають високу надійність.

Змішуючі важелі і лопатки
Сталеві змішують важелі з привареними зносостійкими прокладками забезпечують більш високу ефективність замісу за рахунок великих зносостійких пластин.
Змішуючі лопатки, встановлені на важелях, виготовлені з високоміцної зносостійкої сталі, їх дизайн розроблений для збільшення сили і скорочення часу перемішування. Кут установки лопаток і важелів створює обертання в протилежні сторони, з частковим перекриттям спіральний рух суміші, з метою отримання повного посиленого перемішування, як в горизонтальному, так і вертикальному напрямку. Це дозволяє уникнути проблеми відцентрової сепарації або флотації більш легких матеріалів.

Редуктори
Посилені редуктори мають конічною передачею і поліпшеним експлуатаційним коефіцієнтом, щоб усунути будь-які можливі ризики перегріву в важких умовах роботи.

Ворота вивантаження
Ворота вивантаження оснащені ущільнювачами і регульованими пластинами зі змінними прокладками. Всі ці особливості забезпечують високу герметичність навіть при роботі з дуже рідкою сумішшю. Вони розташовані по всій довжині бака, що дозволяє виробляти швидке і повне спорожнення його вмісту із запобіганням ризику розшарування через скочування.
У разі виникнення непередбачених ситуацій, ворота можна відкрити за допомогою ручного насоса.

Оглядове вікно
Огляд і технічне обслуговування спрощуються за допомогою широких стулок і прикриваються ґратчастих воріт. Вся конструкція відповідає найсуворішим стандартам безпеки.
Система подачі води
Система подачі води дозволяє виробляти рівномірний розподіл води по всій поверхні, що гарантує швидку гомогенізацію суміші.

Завантажувальний скіп
Всі моделі можуть бути оснащені Ськіпом з механічними воротами вивантаження. Скіп піднімається по подвійному сталевого троса, намотують жолобчастим барабаном в один шар для скорочення зносу. Надійно протестована система безпеки утримує скіп від падіння і запобігає значне пошкодження обладнання, навіть якщо неправильне використання або технічне обслуговування обладнання призводить до розриву вантажопідйомного троса.

Бренд: ORU (IMER Group)
Країна виробник: Італія
Місткість по завантаженню: від 3000 до 6750 літрів
Продуктивність за 1 цикл змішування (ущільнений бетон) від 2000 до 4500 літрів
Час замісу і вивантаження: 55-80 секунд
Потужність двигунів змішувача: від 2х37 до 2х90 кВт
Технічні характеристики
Артикул55159
Артикул компаніїORU MD
Оновлення: 23.02.2022
Додано: 15.01.2018
Ідентифікатор: 55159
Відгуки
Дивитись весь прайс-лист компанії ВЕЛТЕКО - 10 позицій