Бетонозмішувачі ORU MS

Ціна договірна замовити
Ціна за шт.
+380 93 327 XX XX +380 93 327 4369
Одеса
Продавець: ВЕЛТЕКО
Бетонозмішувачі ORU MS
Бетонозмішувачі планетарного типу торгової марки ORU виробництва IMER Group (Італія)
Планетарні бетонозмішувачі ORU MS з вертикальним розташуванням валів і двигуна, дозволяють швидко змішувати всі види якісного бетону: сухий, напівсухий і пластичний.
Універсальність змішувачів ORU MS дозволяє використовувати їх не тільки у виробництві бетону (виробництво товарного бетону та бетону для збірних залізобетонних виробів), а й для змішування матеріалів для виробництва скла, кераміки, вогнетривких матеріалів, холодного асфальту і т. д.
Редуктор виготовлений з високоміцної сталі (зварювання частин проведена із застосуванням спеціального робота). Дана конструкція є одночасно міцною і гнучкою, і на відміну від редукторів, виготовлених з чавуну, не є ламкими і крихкими.
Шестерні виготовляються із високоякісної сталі, редуктор забезпечує високу точність зубів шестерень.
Всі шестерні піддають термічній обробці з метою посилення міцності стали.
Всі підшипники роликового, а не кулькового типу.
Всі шестерні і підшипники розташовані на одному рівні і повністю занурені в масляну ванну.
Електродвигун з'єднаний з редуктором за допомогою гідромеханічної муфти, яка призначена для захисту вузлів від ударів і перевантажень, що забезпечує економію енергії і плавний пуск пристрою навіть при повному завантаженні.
Висока ефективність і низьке енергоспоживання є відмінними характеристиками установки.
Внутрішня броня змішувача фіксується на штифтах, в броні немає ніяких отворів для болтів або гайок, щоб забезпечити ідеальні броні на 25% довше в порівнянні з типами броні, які фіксуються болтами і гайками.
Змішувач дуже легко очистити, так як всередині немає жодного кута, в якому б могли забитися залишки бетону. З цією метою ми встановлюємо все водорозподільні системи зовні.
Надійність і ідеальне змішування
Завдяки своїй конструкції і куту нахилу, лопатки повністю задіяні в процесі змішування, змушуючи суміш слідувати Антигравітаційна потоку знизу вгору, забезпечуючи дуже високий рівень гомогенності при змішуванні. Кожна група лопаток повертається навколо своєї осі з фіксацією всіх груп до змішувальної зірці.
Обертання групи змішувальних зірок створює ефект змішування в напрямку, протилежному по відношенню до камер змішувачів лопатей. У той же час бічний скребок відштовхує матеріал від країв до центру змішувальної ємності, забезпечуючи однорідність суміші. Досягається повне і "тристоронню" змішування.
Бренд: ORU (IMER Group)
Країна виробник: Італія
Місткість по завантаженню: від 500 до 3000 літрів
Продуктивність за 1 цикл змішування (ущільнений бетон): від 330 до 2900 літрів
Час замісу і вивантаження: 45-60 секунд
Потужність електроприводу: від 15 до 110 кВт
Технічні характеристики
Артикул55158
Артикул компаніїORU MS
Оновлення: 23.02.2022
Додано: 15.01.2018
Ідентифікатор: 55158
Відгуки
Дивитись весь прайс-лист компанії ВЕЛТЕКО - 10 позицій