Теодоліт електронний DT-5 Nivel System

31 260 грн замовити
Ціна за шт.
+380 98 221 XX XX +380 98 221 0248
Київ
Продавець: GEOsklad
Теодоліт електронний DT-5 Nivel System
Цифровий теодоліт Nivel System DT-5 це точний, 5 "вимірювальний прилад і один з найважливіших вимірювальних інструментів на будівельному майданчику, що має досить широкий спектр застосування. Ця модель має двосторонній дисплей, який підвищує комфорт у використанні, одноосний компенсатор, здатний працювати без необхідності постійного контролю правильності позиціонування або лазерного схилу для установки теодоліта на потрібну точку. Теодолит DT-5 стійкий до суворих погодних умов (IPX6), що робить його готовим до використання, навіть під проливним дощем. Висока ємність батареї забезпечує безперервне використання в польових умовах протягом тривалого часу.

Сучасна система зчитування горизонтального круга дозволяє використовувати теодоліт моментально, без будь-яких затримок, а одноосний компенсатор полегшує точне вирівнювання. Вбудований компенсатор спрощує роботу в місцях з нестійкими і вібруючими поверхнями (наприклад, на будівельних майданчиках з працюючою важкою технікою). У використанні теодоліт надзвичайно простий, а результати вимірювань відображаються на РК - дисплеї з підсвічуванням. Для вимірювання кутів, напрямків, висот, нахилів, розбивки, передачі азимута до заглиблень. Прилад повністю водо- і пилонепроникний (IPX6), так що ви можете використовувати його навіть в найсуворіших умовах на будівельному майданчику.

Двостороння панель управління з великим і чітким дисплеєм
Можливість роботи при КЛ / КП
Лазерний схил
Кутова точність 5 "
Підсвічування клавіатури і сітки ниток
Просте і зручне управління за допомогою 6-ти клавіш
акумулятор
Цифровий теодоліт Nivel System DT-5 являє собою інструмент, який характеризується винятковою простотою використання. Щоб використовувати цей інструмент, не потрібно володіти спеціальними знаннями, досить пройти короткий навчання. Прилад має двосторонні дисплеї, які відображають відліки, виміряних горизонтальних і вертикальних кутів. Круглий рівень дозволяє точно вирівняти прилад, встановити його на місці. Використання високоякісної оптики гарантує високу точність вимірювань. Безсумнівною перевагою теодоліта є система живлення (акумулятор) і висока стійкість до впливу пилу і води (IPX6).

 Стандартний комплект: цифровий теодоліт Nivel System DT-5 акумуляторна батарея зарядний пристрій схил набір юстировочних інструментів Інструкція користувача кейс для транспортування
Технічні характеристики
Артикул43002
Артикул компаніїтеодолиты
Оновлення: 30.08.2021
Додано: 16.07.2014
Ідентифікатор: 43002
Відгуки
Дивитись весь прайс-лист компанії GEOsklad - 10 позицій