Акція завершується через 38 днів
Великий розпродаж бітумної черепиці owens corning від офіційного дилера - ПрофМет!

Великий розпродаж бітумної черепиці owens corning від офіційного дилера - ПрофМет!

З настанням весни настає час оновлень і покращень для вашого будинку, і немає кращого способу надати йому нового вигляду, ніж за допомогою якісної черепиці бтумної. І зараз у вас є неймовірна можливість купити бітумну черепицю Owens Corning за неймовірно вигідними цінами! Офіційний дилер - компанія ПрофМет запускає Великий Весняний Розпродаж, надаючи широкий вибір моделей за неймовірно низькими цінами!

Виберіть свій стиль серед різноманітних моделей:

Бітумна черепиця Owens Corning Supreme - Чудова комбінація стилю та міцності! Ця модель забезпечує надійний захист вашого даху від негоди і надає будинку елегантного вигляду. Тепер всього за ₴600.00/м2!

Бітумна черепиця Owens Corning Duration - Висока міцність та довговічність! Тривалість служби цієї черепиці дозволить вам насолоджуватися красою та надійністю даху довгі роки. Ваш будинок виглядатиме чудово за ₴750.00 /м2!

Бітумна черепиця Owens Corning Duration DCC - Інноваційний дизайн та захист! Ця модель поєднує у собі видатну естетику та посилений захист від різних кліматичних умов. Тепер доступна за ціною ₴770.00/м2!

Бітумна черепиця Owens Corning Berkshire - Розкіш та елегантність! Якщо ви шукаєте покрівельне покриття преміум-класу, модель Berkshire зробить ваш будинок справжнім витвором мистецтва. Купуйте її за ₴1,700.00 /м2!

Бітумна черепиця Owens Corning Woodcrest - Теплота натуральної деревини! Ця черепиця підкреслить природну красу вашого будинку та забезпечить надійний захист. Тепер доступна за ціною ₴1,600.00/м2!

Бітумна черепиця Owens Corning Woodmoor - Розкіш та витонченість! Модель Woodmoor створює враження натурального даху із дерева, забезпечуючи при цьому міцність бітумної черепиці. Купуйте її за ₴2,000.00 /м2!

Бітумна черепиця Owens Corning Oakridge - Ідеальне поєднання стилю та доступності! Oakridge надає даху вашого будинку характерний вигляд та надійний захист. Тепер всього за ₴650.00/м2!

Не пропустіть шанс оновити дах вашого будинку з вигодою для вашого бюджету! Компанія ПрофМет, офіційний дилер бітумної черепиці Owens Corning, гарантує високу якість продукції та професійне обслуговування. Наш великий весняний розпродаж триватиме обмежений час, тож поспішайте зробити правильний вибір для вашого будинку!

Оновіть зовнішній вигляд вашого будинку з бітумною черепицею Owens Corning від ПрофМет та отримайте надійний захист та привабливий зовнішній вигляд протягом багатьох років вперед!
Думка редакції може відрізнятися від думки автора.
Тел.:
+380 50 325 XX XX +380 50 325 9277
Моб.:
+380 50 325 XX XX +380 50 325 9277
Терміни проведення акції №15559: 13 березня — 31 травня 2024