Інноваційні надсучасні склопакети Silverstar Comfort (ZERO)

102
Інноваційні надсучасні склопакети Silverstar Comfort (ZERO)
НОВІ ВІКНА
Енергозберігаючі вікна
Автор:
Оцінка: 
Компанія "Нові вікна", враховуючи постійно зростаючі вимоги до енергозбереження, представляє інновацію в організації енергозбереження - металопластикові вікна зі склопакетами Comfort SILVERSTAR ZERO. Скло з покриттям Silverstar Zero є новітньою розробкою швейцарської компанії Гластреш. Склопакети пройшли випробування на відповідність вимогам в центрі стандартизації, метрології та сертифікації України, про що свідчить відповідний протокол. Результатом випробування стали високі показники опору теплопередачі. Для склопакета 4ZERO-16-4- 0,756, м2.С / Вт і 4ZERO-Ar16-4 - 0,798, м2.С / Вт відповідно (показники для 1-й кліматичної зони повинні бути не нижче 0,75 м2.С / Вт , для 2-й - 0,6 м2.С / Вт).
Вікна компанії "Нові Вікна" з склопакетом Comfort SILVERSTAR ZERO мають високий опір теплопередачі, навіть в однокамерному виконанні склопакета. Даний варіант особливо актуальний зважаючи на велику кількість переваг однокамерного склопакета Comfort SILVERSTAR ZERO порівняно з двокамерним склопакетом зі звичайним енергозберігаючим склом SILVERSTAR ENplus, а саме:
- Кращий (більш високий) опір теплопередачі
- Меншу ціну
- Менша вага
Менша вага дозволяє максимально розвантажити елементи металопластикових конструкцій або зменшити навантаження на фурнітуру без погіршень теплових характеристик виробу.
Для отримання вікна з максимальними показниками тепло - характеристик, компанія "Нові Вікна" пропонує використовувати склопакет COMFORT Silverstar Zero товщиною 44мм або 40 мм в комбінації з профільною системою преміум класу Viknaland А70. Дане вікно має клас енергозбереження А ++.
Таке поєднання п'ятикамерного профілю класу А глибиною 70 мм і нових науково-інженерних досягнень в області скла дозволять у кілька разів підвищить енергозбереження, тим самим скоротивши використання енергії обігрівальних приладів і, безсумнівно, призведе до економії Ваших фінансів.
Тел .:
041 244-XX-XX Показати телефон +380 412 446 340
Моб.:
098 025-XX-XX Показати телефон +380 98 025 2777
Ідентифікатор: 12295
 Оцініть першим
E-Mail:
слідкувати за відповідями
Ще новини компанії НОВІ ВІКНА:
Ще акції компанії НОВІ ВІКНА: