Фасадне кріплення для дерев'яного домобудівництва

Стаття пов'язана з виставкою
BAU 2015
Інновації — зміни, що ведуть до зменшення витрат при підвищенні якості. Ще більш значущі інновації, коли вони виглядають до примітивного просто. Шуруп EiSYS із таких.
Система кріплення EiSYS
Фото Андрій Лесьо для BAU.ua
Приклад застосування системи EaSYS для фасаду та покрівельної обрешітки, представлений на стенді Eurotec під час проведення BAU2015.

Незвичайну систему кріплення фасадів і покрівельної обрешітки запропонувала компанія Eurotec на виставці BAU2015 в Мюнхені. Товщина фасадного та підпокрівельного утеплення стає все більшою і традиційне її розміщення в дерев'яному житловому будівництві між кроквами і стійками призводить до невиправданої витрати деревини. Система кріплення EiSYS дозволяє кріпити обрешітку покрівлі та фасаду на відстані від основних конструкцій будівлі.

Система кріплення EiSYS
Фото Eurotec
Шурупи ESYS і схема їх розміщення V-подібною формою.

Для збільшення жорсткості системи при влаштуванні вентильованого фасаду, регулювальні шурупи встановлюються попарно V-подібною формою: один перпендикулярно до стіни, другий — під кутом. Окремий шуруп можна легко зігнути під навантаженням, а розташована V-образно пара — витримує великі навантаження. За рахунок жорсткої фіксації кріплення в обох дерев'яних елементах і особливому розміщенню кріплення під кутом, навантаження фасаду та покрівлі передається несучим конструкціям.

Шуруп випускається довжиною від 198 мм до 418 мм, що, у свою чергу, дозволяє застосовувати ізоляцію товщиною 60-280 мм.

ElSYS можна використовувати і в інших додатках, наприклад, для підвісної стелі.

Андрій Лесьо
Андрій Лесьо
коментарі
Loading
E-Mail:
слідкувати за відповідями