Севітол-Діамант-Сервіс

ТОВ Севітол-Діамант-Сервіс

Київ
Тел .:
Loading +380 Показати телефон +380 44 502 3329
Моб.:
Loading +380 Показати телефон +380 50 445 7778
Тел .:
Loading +380 Показати телефон +380 44 235 6161
  • Надійність
  • Контакти
Опис

ТОВ Севітол-Діамант-Сервіс

Компанія CDC один з провідних операторів українського ринку високоякісного професійного обладнання, інструменту і витратних матеріалів для демонтажу, алмазного різання, свердління, дроблення, шліфування, фрезерування, поліровки бетону, залізобетону, каменю, обробки твердих будівельних матеріалів і гірських порід.

Наш бізнес це:
-Анализ світового ринку технологій обробки твердих матеріалів, тестування і аналіз продукції провідних світових виробників техніки і витратних матеріалів для алмазного різання, свердління, дроблення, демонтажу, шліфування, фрезерування, поліровки бетону, залізобетону, каменю, інших будівельних матеріалів.
-Технологічне консультування, навчання клієнтів, практична демонстрація економічних і технічних переваг, пропонованих ринку технологій. Підготовка, продаж і впровадження готових рішень для професіоналів, що складаються з найбільш вигідних пропозицій в області алмазного різання, дроблення, демонтажу, шліфування, фрезерування, поліровки бетону, залізобетону, каменю, оптимально відповідних для українського ринку.
-Импорт найбільш відповідних для українського ринку типів будівельного устаткування і техніки, витратних матеріалів і аксесуарів на підставі проведеного аналізу світового ринку технологій і інновацій.
-Технологическое супровід продажів. Навчання і технічна підтримка клієнтів по застосуванню і експлуатації устаткування і інструменту.
-Профессиональный, орієнтований на потреби клієнта, гарантійний і післягарантійний сервіс і ремонт, постачання і продаж запчастин в мінімально можливі терміни.
-Формирование професійної дилерської мережі, технічна і інформаційна підтримка дилерів і партнерів, впроваджувальних і просуваючих пропоновані нами технології.
Оновлення: 14.06.2013
Зареєстровано: 01.01.2007
Ідентифікатор: 638
Відгуки про компанію
Loading
E-Mail:
слідкувати за відповідями
www.bau.com.ua/f/sevitol
QR-код сторінки компанії Севітол-Діамант-Сервіс
Посилання для мобільних пристроїв
Севітол-Діамант-Сервіс на мапі
Центральний офіс
Київ, вул. Васильківська, 32 03022
Ліцензія: 515536, видана Министерством Регионального развития и строительства Украины
Популярність компанії
37 позиція в рейтингу сторінок
Всього переглядів: 1 336