OkPROject Studia

ЧП OkPROject Studia

Вінниця
Тел .:
Loading +380 Показати телефон +380 96 009 0148
  • :
  • Контакти
Опис

ЧП OkPROject Studia

Компанія IVA BUILDING заснована в 2018 році у Вінниці подружжям - Іваном і Маргаритою Олійник. . Основними напрямками роботи студії є оновлення, реконструкція, ремонт жилих та комерційних приміщень, технічний дизайн квартир🏬, будинків🏠, комерційних приміщень🏢, візуалізація інтер'єру та екстер'єру🏡 і 3D візуалізація меблів🚪🛋🛏 та торгового обладнання.

Незважаючи на те, що ми ще досить молодий гравець на ринку послуг технічного проектування і 3D візуалізації меблів, ми вже встигли отримати досвід, завоювати довіру і прихильність КЛІЄНТІВ, виконуючи проекти різної складності: як житлових, комерційних приміщень, так і в напрямку 3D візуалізації меблів і торгового устаткування.

Наша мета - замовник повинен заощадити більше, ніж витрати на проект, а подяку і визнання з його боку є найкращою мотивацією для того, щоб КОЖЕН раз ставати краще в своєму професіоналізмі.

Ми ведемо роботу на основі принципів взаємної поваги, любові і довіри. Ми щиро зацікавлені виконати проект для клієнта так, що б він повністю задовольнив всі його потреби і його сім'ї, роблячи будівництво будинку, ремонт квартири або виробництво меблів простим і зрозумілим, індивідуальним і неповторним.

Наші переваги:
- Ми чесно оцінюємо свої можливості перед укладенням угоди з замовником.
- Ми запропонуємо найбільш адекватні ціни на створення технічного проекту, ескізного проекту або 3D візуалізації меблів
- Надаємо весь спектр послуг: від проектування до будівництва і ремонту «під ключ», що може запропонувати не кожен «дизайнер».
Оновлення: 15.04.2019
Зареєстровано: 28.11.2018
Ідентифікатор: 36018
Відгуки про компанію
Loading
E-Mail:
слідкувати за відповідями
www.bau.com.ua/f/okproject-studia
QR-код сторінки компанії OkPROject Studia
Посилання для мобільних пристроїв
OkPROject Studia на мапі
Центральний офіс
Вінниця, ул. Герцена 21 21000
Режим роботи:
Офіс
Пн — Сб 10:00‒18:00