Металлстрой Одеса

ТОВ Металлстрой Одеса

Одеса
Тел .:
Loading +380 Показати телефон +380 93 613 6777
  • Товари та послуги
  • Надійність
  • Контакти
Опис

ТОВ Металлстрой Одеса

Компанія «МЕТАЛЛСТРОЙ ОДЕСА» - це якісне будівництво, ремонт і оздоблення квартир, виготовлення і монтаж металоконструкцій, вироби з полікарбонату, демонтажні, зварювальні та покрівельні роботи в Одесі за найнижчими цінами, індивідуальний підхід, гарантія якості.

На ринку ремонтно-будівельних послуг Одеси компанія Металлстрой Одеса успішно працює понад тринадцять років. За весь цей час у нас сформувалася особлива культура роботи з клієнтом, суть якої не в отриманні максимального прибутку, а в якісному і гідному виконанні роботи. Наші клієнти це великі муніципальні підприємства, банки, ресторани, магазини, федеральні торгові мережі, офіси, а також приватні особи.

В нашій роботі ми використовуємо широкий спектр будівельних матеріалів, оздоблювальних матеріалів і фурнітури від провідних світових виробників, що відкриває перед нашими клієнтами широкий ціновий діапазон. Але незалежно від вартості кожної конкретної роботи будь то звичайний ремонт в типовій міській квартирі або ексклюзивний дизайн-проект сучасного котеджу, незмінним залишається один показник - висока якість виконаної роботи.
Оновлення: 06.12.2019
Зареєстровано: 06.12.2019
Ідентифікатор: 36609
Відгуки про компанію
Loading
E-Mail:
слідкувати за відповідями
www.bau.com.ua/f/metallstroi-odessa
QR-код сторінки компанії Металлстрой Одеса
Посилання для мобільних пристроїв
Металлстрой Одеса на мапі
Центральний офіс
Одеса, вул. Розкидайлівська, 31 65000
Режим роботи:
Офис
Пн — Пт 09:00‒18:00
Популярність компанії
48 позиція в рейтингу сторінок
Всього переглядів: 183