ТОВ KST Group Ukraine

Київ
Тел .:
Loading +380 Показати телефон +380 50 440 8507
Опис

ТОВ KST Group Ukraine

Автомобільні перевезення
Залізничні перевезення
Морські контейнерні перевезення
Мультимодальні перевезення

Співробітники - це найвища цінність компанії. Компанія дбає про мотивацію, розвиток і самореалізацію кожного співробітника, стимулює членів команди до нових досягнень і загального успіху. Цінує професіоналізм співробітників, які забезпечують високий рівень надання послуг клієнтам і динамічний розвиток KST group.

Клієнтоорієнтованість. Для нас не існує нерозв'язних задач в сфері вантажоперевезень. Ми виявляємо гнучкість і мобільність для забезпечення інтересів клієнта. Принцип партнерства забезпечує взаємовигідна співпраця з кожним, хто звернувся до нас за професійною допомогою.

Репутація компанії це високий показник якості та участі в розвитку української економіки, це прагнення працювати за цивілізованими світовими бізнес-стандартами на принципах відповідальності, чесності, надійності, довіри, інноваційності та добросовісної конкуренції.


Крім всіх перерахованих вище достоїнств, ми завжди шукаємо і завжди знаходимо легкі, швидкі і надійні шляхи для доставки Вашого вантажу!

Ви шукаєте гідних партнерів? Вам не потрібні слова і Ви цінуєте тих, хто вміє викладатися в роботі на всі сто відсотків? Тоді ми будемо раді нашій співпраці! Прямо зараз Ви можете зв'язатися будь-яким зручним для Вас способом з нашими консультантами і уточнити всі ті питання, які Вас цікавлять.

Вибирайте нас! Працюйте з професіоналами!
Оновлення: 14.05.2019
Зареєстровано: 14.05.2019
Ідентифікатор: 36335
Відгуки про компанію
Loading
E-Mail:
слідкувати за відповідями
www.bau.com.ua/f/kst
QR-код сторінки компанії KST Group Ukraine
Посилання для мобільних пристроїв
Центральний офіс
Київ, пр-т Перемоги, 67 02190
Популярність компанії
468 позиція в рейтингу сторінок
Всього переглядів: 75