ГАРАНТ

ТОВ ГАРАНТ

Одеса
Тел .:
Loading +380 Показати телефон +380 63 754 6949
Моб.:
Loading +380 Показати телефон +380 63 754 6949
  • Об`єкти
  • Контакти
Опис

ТОВ ГАРАНТ

Компанія ГАРАНТ вже багато років на будівельному ринку України, вважається однією з кращих в своїй будівельній галузі. Продукція яку ми реалізуємо: складське обладнання, будівельні полегшені ліси, клино-хомутові вишки, опалубка, тури різних модифікацій, підмостки та багато іншої складської спецтехніки. Ми реалізуємо тільки якісне і сертифіковане обладнання, весь товар має свій власний сертифікат і відповідає всім міжнародним стандартам.

Своїм клієнтам пропонуємо максимально вигідні умови для співпраці і низькі ціни від виробника, працюємо без посередників. Наші консультанти з задоволенням нададуть Вам якісну консультацію, допоможуть зробити правильний вибір і заощадити Ваші кошти. Компанія ГАРАНТ працює у всіх регіонах і областях України. Весь товар, який ми реалізуємо, завжди є в наявності, подивитися весь асортимент можна в каталозі компанії.

Не втрачайте час дарма на пошуки будівельних лісів і спецтехніки у інших компаній, ми пропонуємо найвигідніші умови для співпраці як оптовим, так і роздрібним клієнтам. ГАРАНТ ніколи не стоїть на місці, ми завжди вдосконалюємося, щоб надати клієнтам високий Європейський сервіс за доступною ціною.
Оновлення: 16.02.2017
Зареєстровано: 23.11.2016
Ідентифікатор: 34372
Відгуки про компанію
Loading
E-Mail:
слідкувати за відповідями
www.bau.com.ua/f/garant-zp
QR-код сторінки компанії ГАРАНТ
Посилання для мобільних пристроїв
ГАРАНТ на мапі
Центральний офіс
Одеса, вул. Бугаївська 23, офіс 412 69035