Акція
Акцію завершено

Професійний монтаж теплових насосів. Осіння акція!

105
Професійний монтаж теплових насосів. Осіння акція!
Барракуда
Будинок 200 кв м. Економічна система опалення, на геотермальному інверторному тепловому насосі NIBE (Швеція) 10 кВт, з 3 геотермальними свердловинами по 75 м. Тепловий насос забезпечує економічне опалення будинку, нагрів басейну, приготування гарячої води в 200 л ефективному бойлері. Влітку, тепловий насос забезпечує охолодження будинку холодними стелями. Система опалення контролюється і управляється через інтернет. Система споживає електроенергії, в 5 разів менше, в порівнянні з електрокотлом.
Автор:
Час: 09 жовтня — 30 листопада 2019
Оцінка: 
Акція на професійний монтаж найефективніших систем опалення — систем опалення на теплових насосах:
- систем опалення на геотермальних теплових насосах, з постійно високим коефіцієнтом перетворення, як взимку так і влітку (COP 4-5). Ми встановлюємо кращі геотермальні теплові насоси з найвищими коефіцієнтами перетворення, які забезпечать максимальний ефект саме у Вашому випадку: NIBE (Швеція), Ochsner (Австрія), VIESSMANN, VAILLANT (Німеччина).

- монтаж високоефективних систем опалення на повітряних теплових насосах, які забезпечують компроміс, високого коефіцієнта перетворення, в основний температурній зоні нашого регіону, і більш демократичною вартістю. Середньорічний COP 3-3.5 Виробляємо монтаж гібридних повітряних теплових насосів нового покоління BUDERUS (Німеччина). Встановлюємо кращі зразки повітряних теплових насосів, виробництва NIBE (Швеція), MITSUBISHI ZUBADAN, HITACHI (Японія), Ochsner (Австрія), MYCOND (Великобританія).

У рамках акції до 31.11.2019 знижені ціни на бурові й монтажні роботи, збільшені знижки на всі групи обладнання, розрахунок технологічного проекту — безкоштовно. Надається робоча, налаштована система опалення з сервісним, гарантійним і післягарантійним обслуговуванням. Все від проектування, монтажу, налагодження, сервісу й експлуатаційного супроводу — з одних рук, що гарантує надійну роботу системи на довгі роки.
Досвід роботи з 1996 року, понад 50 встановлених геотермальних теплових насосів різної потужності, включаючи каскадні системи з декількох теплових насосів. Запрошуємо оглянути чинні системи опалення на теплових насосах різної потужності.
Акція діє на території України. Детальніше, на сайті компанії.
Loading
Тел .:
Loading063 155-XX-XX Показати телефон +380 63 155 8881
Моб.:
Loading067 399-XX-XX Показати телефон +380 67 399 3738
Ідентифікатор: 14713
Loading
 Оцініть першим
E-Mail:
слідкувати за відповідями