Скло для душової кабіни, для ванною

930 грн Купити
.
+380 Показати телефон +380 48 736 3779
Одеса
Продавець: Елкон-дизайн
Скло для душової кабіни, для ванною
Компанія скляних технологій і меблів виробляє загартоване скло для душових кабін і шторок для ванної з полірованими торцями крайок, необхідним свердлінням по проекту і фрезеруванням. Пропонується до реалізації кольорове, сатинова і стандартно прозоре товсте скло 6, 8 і 10 мм. Виготовимо скляні душові двері і перегородки для душа нестандартної форми з криволінійної шліфуванням і радіальної зігнутої форми.
Не дивно, що загартоване скло зараз часто використовується для створення душових конструкцій, адже за допомогою нього можна втілити в життя найсміливіші дизайнерські рішення інтер'єру ванної кімнати. Безрамна скляна душова конструкція створює відчуття легкості, просторової свободи і не захаращує ванну кімнату. За допомогою різних видів обробки скла, і фурнітури можна створити унікальний дизайн для інтер'єру. Скляну конструкцію можна поставити як окремо, виділивши під душ особливе місце у ванній кімнаті, так і використовувати для шторок приєднавши до ванни. Завдяки виготовленню скляної конструкції за індивідуальними мірками вона впишеться навіть в нестандартне планування ванної кімнати.
Чому варто вибрати загартоване скло, а не тришаровий триплекс? Загартоване скляне потолно краще використовувати для душових конструкцій, так як воно проходить стадію загартовування, внаслідок чого його міцність стає незрівнянна ні з яким іншим склом. До того ж якщо все ж його вдалося розбити, то поранить не вийти - воно розбивається на негострі осколки. На відміну від загартованого скла в одному шарі триплекс представляє в своїй структурі багатошарове ламіноване скло, яке краще використовувати для фасадного скління, адже воно має енергозберігаючі властивості. Товщина загартованого скла і застосування для його установки спеціального герметика і фурнітури дозволяє створити повністю герметичну душову конструкцію, що не дозволяє бризок води потрапити за душову зону. Через те, що в триплексі використовується полімерна плівка між шарами скла, його не має сенсу використовувати для створення конструкцій у ванній кімнаті.
Технічні характеристики
Артикул26771
Оновлення: 06.09.2019
Додано: 13.01.2013
Ідентифікатор: 26771
Відгуки
Loading
 Оцініть товар першим
E-Mail:
слідкувати за відповідями
Дивитись весь прайс-лист компанії Елкон-дизайн - 8 позицій