Угода користувача

Користуючись інтернет-виданням BAU.ua Ви (далі - «Користувач BAU.ua») приймаєте нижченаведену Угода. При незгоді з наведеною Угодою (частковому або повному) використання інтернет-ресурсу BAU.ua заборонено.

1. Предмет Угоди користувача
1.1. Власник інтернет-ресурсу BAU.ua в особі Редакції BAU.ua пропонує Користувачеві BAU.ua свій сервіс «BAU.ua» на умовах, що є предметом цієї угоди.
1.2. Справжнє Угода поширюється на користувачів BAU.ua і інтернет-ресурс BAU.ua.
1.3. Справжнє Угода регламентує відповідальність Власника інтернет-ресурсу BAU.ua, Редакції BAU.ua і користувачів BAU.ua при використанні інтернет-ресурсу BAU.ua.
1.4. Редакція BAU.ua або Власник інтернет-ресурсу BAU.ua залишають за собою право внесення змін до цю Угоду в односторонньому порядку без спеціального повідомлення користувачів BAU.ua.
1.5. Редакція BAU.ua або Власник інтернет-ресурсу BAU.ua мають право без будь-яких зобов'язань з надання будь-яких компенсацій Користувачам BAU.ua зберігати дані користувачів BAU.ua на свій розсуд. Редакція BAU.ua і / або Власник інтернет-ресурсу BAU.ua не несуть зобов'язань щодо внесення, зміни, доповнення, знищення даних користувачів BAU.ua на вимогу користувачів BAU.ua.

2. Права зареєстрованого Користувача BAU.ua
2.1. Користувач BAU.ua, реєструючись в інтернет-ресурсі BAU.ua, передає в тому числі свої персональні дані для зберігання і обробки на сайті BAU.ua.
2.2. Зареєстровані Користувачі BAU.ua мають право змінити, а також видалити свої персональні дані, що зберігаються на інтернет-ресурсі BAU.ua, а також реалізовувати ці та інші права відповідно% txt_zakon%.
2.3. При реєстрації Користувача BAU.ua як "фахівця" персональні дані передаються для створення сайту фахівця, на якому публікуються і його персональні дані, такі як ПІБ, номер телефону.
2.4. При реєстрації компанії ПІБ контактної особи не публікується і використовуються тільки для контактів: оформлення листа від інших відвідувачів сайту або зв'язку адміністрації сайту BAU.ua. Інші дані є даними компанії і не є персональними даними.
2.5. При реєстрації для подачі оголошень або публікації коментарів і питань - ПІБ і телефони, а також інші дані відвідувача публікується як автора відповідно оголошення, коментарів і питань.
У всіх перерахованих вище розділах e-mail не публікується відкрито, але Користувачі BAU.ua можуть зв'язатися з вами за вказаною в реєстрації e-mail через форму зв'язку.
2.6. При реєстрації Користувача BAU.ua на форумі forum.BAU.ua зазначені персональні дані Користувача BAU.ua публікуються на сторінці профілю Користувача BAU.ua. Для учасників форуму публікуються e-mail Користувача BAU.ua.
2.7. Закрита інформація про зареєстровані Користувачів BAU.ua, яка передана Користувачами BAU.ua і зберігається на інтернет-ресурсі BAU.ua, в тому числі на сайті BAU.ua, не передається третім особам, крім випадків передбачених законодавством .
2.8. Погоджуючись із цим Угодою, Користувач BAU.ua дозволяє адміністрації сайту BAU.ua, Редакції BAU.ua і / або Власнику інтернет-ресурсу BAU.ua збирати і обробляти персональні дані Користувача BAU.ua, а також підтверджує, що з правами, що виникають у зв'язку з обробкою персональних даних Користувача BAU.ua, і цілями обробки та використання персональних даних Користувача BAU.ua останній ознайомлений.

3. Угода про торгові марки, товарні знаки, авторські права
3.1. Всі торгові марки, товарні знаки є власністю їх власників.
3.2. Авторські права на статті та огляди належать їх авторам.
3.3. Власник інтернет-ресурсу BAU.ua є власником авторських прав на дизайн, програмне забезпечення інтернет-ресурсу BAU.ua.
3.4. Власник інтернет-ресурсу BAU.ua є власником авторських прав на базу даних учасників та матеріалів інтернет-ресурсу BAU.ua, включаючи оригінальну систематизацію та класифікацію в цій базі.
3.5. Власник інтернет-ресурсу BAU.ua є власником авторських прав на всі опубліковані матеріали на інтернет-ресурсі BAU.ua за винятком зазначених у пунктах 2.1 та 2.2 цієї Угоди користувача.
3.6. Будь-яке відтворення матеріалів інтернет-ресурсу BAU.ua без спеціального на те письмового дозволу Власника інтернет-ресурсу BAU.ua і / або Редакції BAU.ua заборонено.
3.7. Редакція BAU.ua надає Користувачеві BAU.ua особисте невиняткове і непередаване право використовувати програмне забезпечення, що надається в інтернет-ресурсі BAU.ua, за умови, що ні сам Користувач BAU.ua, ні будь-які інші особи при сприянні з боку Користувача BAU.ua НЕ будуть копіювати або змінювати програмне забезпечення; створювати програми, похідні від програмного забезпечення; проникати в програмне забезпечення з метою отримання кодів програм; здійснювати продаж, поступку, здачу в оренду, передачу третім особам в будь-який іншій формі прав по відношенню до програмного забезпечення інтернет-ресурсу BAU.ua, наданих Користувачеві BAU.ua по Угоді, а також модифікувати поштовий сервіс, в тому числі з метою отримання несанкціонованого доступу до нього.

4. Інформація про товари та послуги учасників інтернет-ресурсу BAU.ua
4.1. Під інформацією розуміються представлені на інтернет-ресурсі BAU.ua опис, параметри, ціни товарів і послуг.
4.2. Вся інформація про товари і послуги, представленні на інтернет-ресурсі BAU.ua, носить виключно оглядовий характер і не може бути використана для прийняття остаточних рішень в будь-якій області людської діяльності.
4.3. Редакція BAU.ua і / або Власник інтернет-ресурсу BAU.ua не можуть гарантувати повну відповідність реальним характеристикам, параметрам та цінам на конкретний споживчий товар чи послугу учасників інтернет-ресурсу BAU.ua, а також не несуть відповідальності за таку невідповідність.

5. Власник інтернет-ресурсу BAU.ua і / або Редакція BAU.ua не несе відповідальність:
5.1. За зміст рекламної інформації в інтернет-ресурсі BAU.ua.
5.2. За зміст статей та оглядів, наданих в інтернет-ресурсі BAU.ua для публікації.
5.3. Відповідальність за достовірність інформації про товари та послуги учасників інтернет-ресурсу BAU.ua.
5.5. За зміст повідомлень в форумах і відгуків користувачів BAU.ua про товари, послуги та поставщиків.
5.6. За зміст повідомлень користувачів BAU.ua на дошках оголошень про товари, послуги та поставщиків.
5.7. За використання або неможливість використання інформації інтернет-ресурсу BAU.ua.
5.8. За можливі збитки прямі або непрямі виникли через використання або неможливості використання інтернет-ресурсу BAU.ua, а також інформації, розміщеної на інтернет-ресурсі BAU.ua.
5.9. За можливу втрату даних Користувача BAU.ua.
5.10. За порушення авторських і / або суміжних прав, а також інших прав інтелектуальної власності, скоєних в результаті дій користувачів BAU.ua, в тому числі з використанням доступних Користувачам BAU.ua можливостей інтернет-ресурсу BAU.ua.

6. Користуючись інтернет-ресурсом BAU.ua Користувач BAU.ua розуміє, що:
6.1. Інтернет-ресурс BAU.ua надає послуги 'як вони є', а не такими, якими вони повинні були б бути на думку будь-якої особи.
6.2. Будь-яка інформація, що приведена в інтернет-ресурсі BAU.ua носить оглядовий характер може бути неповною, помилковою та неточною. Однак на сторінках є посилання, які дають змогу повідомити в Редакцію BAU.ua про можливу помилку на сторінці, тим самим видалити неточності і помилки. Програмне забезпечення, сервіси, оформлення та інші характеристики інтернет-ресурсу BAU.ua визначаються Редакцією BAU.uaі і / або Власником інтернет-ресурсу BAU.ua на власний розсуд без зобов'язання повідомлення або отримання згоди користувачів BAU.ua.
6.3. Всі ціни, наведені в інтернет-ресурсі BAU.ua орієнтовні і можуть не відповідати реальним цінам на той чи інший товар або послугу в тій чи іншій місцевості.
6.4. Відгуки користувачів BAU.ua про товари і послуги, наведені в інтернет-ресурсі BAU.ua є суб'єктивними думками цих користувачів BAU.ua і можуть не співпадати з загальноприйнятою думкою та не відповідати дійсності.
6.5. Для отримання точної інформації про товари Користувач BAU.ua повинен використовувати інформацію, отриману у виробників цих товарів.
6.6. Заборонена публікація матеріалів чи будь-яке інше використання інтернет-ресурсу BAU.ua яке може зашкодити інтернет-ресурсу BAU.ua якимось чином.
6.7. Заборонена публікація інформації, що не відповідає дійсності.
6.8. Заборонено несанкціоноване копіювання бази даних, структури бази даних, структури інтерфейсів інтернет-ресурсу BAU.ua в будь-якому вигляді.
6.9. Заборонено намір спотворювати дані, публікувати недостовірні дані.
6.10. Заборонено проводити «накрутки» (штучним способом збільшити число підрахованих лічильником відвідувачів і / або переглядів сторінок) лічильників сторінок і / або сайтів автоматичним або неавтоматичним способом.
6.11. Редакція BAU.ua і / або Власник інтернет-ресурсу BAU.ua залишають за собою право видаляти (банити) посилання на сторінку компанії в рейтингу BAU.ua при виявленні «накруток» без попередження.

7. Реєструючи компанію в інтернет-ресурсі BAU.ua Користувач BAU.ua погоджується на участь в інтернет-ресурсі BAU.ua і приймає на себе зобов'язання:
7.1. Розміщувати достовірну інформацію про компанію і продукцію.
7.2. При публікації сайту компанії в каталозі інтернет-ресурсу BAU.ua, розмістити кнопку учасника каталогу на індексується (их) пошуковими машинами сторінці (ах) публікується сайту.
7.3. Для участі в рейтингу сайтів інтернет-ресурсу BAU.ua необхідно розміщення коду лічильника на всіх підраховуваних сторінках сайту.
7.4. При використанні поштових скриньок @BAU.ua і @ forum.BAU.ua і інших сервісів інтернет-ресурсу BAU.ua, не використовувати для масових розсилок, дезінформації, дій що завдають прямі або непрямі збитки Користувачам BAU.ua а також самому інтернет-ресурсу BAU.ua.
7.5. Назви компаній і філій, заголовки новин і прайс-листів не повинні містити контактні дані (телефони, адреси, e-mail і т. Д.).

8. Користувач BAU.ua несе відповідальність:
8.1. За порушення умов чинного законодавства та / або умов даної Угоди, а також зобов'язується компенсувати збитки Власника інтернет-ресурсу BAU.ua і / або третіх осіб, завдані внаслідок порушення Користувачем BAU.ua умов чинного законодавства та / або умов даної Угоди.
8.2. За порушення авторських і суміжних прав, інших прав інтелектуальної власності, несанкціоноване використання об'єктів прав інтелектуальної власності (копіювання, розміщення без згоди власника і т.п.), в тому числі, але не обмежуючись, текстів, зображень, відео та аудіо матеріалів, скоєних в тому числі з використанням доступних Користувачу BAU.ua можливостей і сервісів інтернет-ресурсу BAU.ua.