Бренд UDEN-S лідирує в голосуванні конкурсу «Фаворити успіху»!

124
Бренд UDEN-S лідирує в голосуванні конкурсу «Фаворити успіху»!
UDEN-S
uden-s, опалення, електроопалення, електричні обігрівачі, інфрачервоне опалення, кращі обігрівачі, обрати кращий обігрівач, переможець голосування, Фаворити успіху
Автор:
Оцінка: 
Вітаємо, друзі!
Наш теплий бренд UDEN-S продовжує брати участь у всеукраїнському конкурсі «Фаворити успіху» у 2017 році. Вже завершився другий квартал року, а це означає, що час підбивати підсумки голосування за цей період голосування.
І в нас прекрасна новина – ми продовжуємо лідирувати! Це все завдяки вам друзі, клієнти, партнери, колеги! Щиро дякуємо за ваші голоси, підтримку та вибір.
Попереду на нас чекає ще два етапи народного вибору. Як бачите, третій вже розпочався і прийшов час знову робити свій вибір. Щоб підтримати наш бренд, просто знову перейдіть за посиланням, залогіньтесь через одну із соціальних мереж та підтверджуйте свій вибір!
Якщо ви вперше читаєте цю інформацію, але знаєте про нас не з чуток, вже користуєтеся або плануєте купувати обігрівачі UDEN-S, або ви просто любите нашу торгову марку так само, як і ми, - ласкаво просимо на сторіночку нашої компанії на сайті конкурсу: Приєднуйтеся до голосування!
Обирайте найкращі обігрівачі року в Україні - обирайте UDEN-S!
Тел .:
052 227-XX-XX Показати телефон +380 522 274 789
Моб.:
099 027-XX-XX Показати телефон +380 99 027 2098
Ідентифікатор: 13977
 Оцініть першим
E-Mail:
слідкувати за відповідями
Ще новини компанії Уден-Україна:
UDEN-S – 11 років!
UDEN-S – 11 років!
29 вер. 2017 р.
Ще акції компанії Уден-Україна: