Свято «Щаслива родина» у Житомирі відбудеться 29 травня: море позитиву від благодійної організації «АСЕТ» та компанії «Нові вікна»

276
Свято «Щаслива родина» у Житомирі відбудеться 29 травня: море позитиву від благодійної організації «АСЕТ» та компанії «Нові вікна»
Фото 2013р. www.zhitomir.info
Свято «Щаслива родина» від компанії «Нові вікна»
Автор:
Оцінка: 
Свято «Щаслива родина» - це традиційний сімейний захід, який щорічно Всеукраїнська благодійна організація «АСЕТ» проводить на центральних вулицях м. Житомира та привертає увагу великої кількості жителів, які приєднуються до святкування аби підтримати інститут сім’ї в Україні.

Це унікальний захід для об’єднання сімей та утвердження цінностей здорової родини.

Свято «Щаслива родина» проходить в рамках міжнародного руху «Тиждень Подружжя», який вперше відбувся у Великобританії в 1997 році. В 2011 році до міжнародного руху долучилась Україна, ставши однією з 20 країн світу, які відзначають Тиждень Подружжя.

В травні 2011 року Всеукраїнська благодійна організація «АСЕТ» взяла на себе ініціативу організації свята «Щаслива родина» в м. Житомирі. Вперше на вулицях міста пройшов парад щасливих родин та концерт на підтримку сімейних цінностей.

В 2012 року свято «Щаслива родина» стало вже традиційним для міста Житомира і залучило ще більше учасників.

Цього року свято буде проходити 25 травня, з 15.30 до 19.00 на центральних вулицях міста Житомира: вул. Михайлівська, вул. В.Бердичівська, площа Корольова, вул. Новий Бульвар, площа Перемоги, вул.Київська.

До заходу буде залучено близько 100 сімей (кожна із 3 людей), батьки та дитина в яких були учасниками просвітницької діяльності Всеукраїнської благодійної організації «АСЕТ» по програмі проектів «Університет здорової молоді» та відео проект «Знай, щоб жити».

До масштабного святкування Міжнародного дня сім’ї в Житомирі знову долучилася компанія «Нові вікна», співробітники якої подарують маленьким мешканцям міста море позитиву.
Тел .:
041 244-XX-XX Показати телефон +380 412 446 340
Моб.:
098 025-XX-XX Показати телефон +380 98 025 2777
Ідентифікатор: 12894
 Оцініть першим
E-Mail:
слідкувати за відповідями
Ще новини компанії НОВІ ВІКНА:
Ще акції компанії НОВІ ВІКНА: