Напередодні Нового року житомирянин отримав подарунок від компанії «Нові вікна» - сучасний телевізор

68
Напередодні Нового року житомирянин отримав подарунок від компанії «Нові вікна» - сучасний телевізор
Фото: www.zhitomir.info
Володарем головного призу – сучасного телевізора – став 79-річний житомирянин Едуард Миколайович Соколов
Автор:
Оцінка: 
Компанія «Нові вікна», лідер з надання високоякісних послуг з проектування, виготовлення, монтажу та гарантійного обслуговування металопластикових вікон та дверей, продовжує радувати житомирян сюрпризами. Вже за доброю традицією напередодні новорічних свят компанія знову роздавала подарунки своїм клієнтам.

Як і минулого року, за умовами передсвяткової акції, кожен, хто придбав для свого дому чи офісу металопластикові конструкції від компанії «Нові вікна» протягом 12 місяців, ставав учасником розіграшу цінних подарунків та головного призу – LCD-телевізора з діагоналлю в 32".

29 грудня в офісі компанії «Нові вікна» відбувся розіграш призів. Серед клієнтів компанії були розіграні подарункові сертифікати на 100 та 200 грн. А володарем головного призу – сучасного телевізора – став 79-річний житомирянин Едуард Миколайович Соколов.

«Усі вікна у помешканні були старі, цьогоріч ми їх замінили: і у кухні, й на балконі, і в кімнатах. Подарунком, виграним сьогодні, дуже задоволений», - каже переможець святкової акції.

Компанія «Нові вікна» щиро вітає переможців акції та всіх житомирян з новорічними і різдвяними святами й уже готує для своїх клієнтів нові сюрпризи, які чекають на них у наступному році.
Тел .:
041 244-XX-XX Показати телефон +380 412 446 340
Моб.:
098 025-XX-XX Показати телефон +380 98 025 2777
Ідентифікатор: 12603
 Оцініть першим
E-Mail:
слідкувати за відповідями
Ще новини компанії НОВІ ВІКНА:
Ще акції компанії НОВІ ВІКНА: