Як придбати водонагрівач за помірну ціну

Як придбати водонагрівач за помірну ціну

Рекомендації на прикладі бойлерів Gorenje
query_builder
23 серп. 2017 р. 11:06
visibility
249

Судячи із запитів на сайтах оголошень, потенційні покупці часто шукають бойлери б/у і навіть той факт, що техніка несправна й підлягає «невеликому» ремонту, не бентежить особливо економних господарів. Фахівці ж з ремонту побутової техніки підтвердять: краще і дешевше придбати новий нагрівач води, ніж нескінченно «латати» старий.

Gorenje

Уже сьогодні, не витрачаючи часу на пошуки недорогого бойлера, можна придбати бюджетні варіанти надійних водонагрівачів. Наприклад, нові бойлери Gorenje з офіційною гарантією можна купити за 3-5 тисяч гривень. Ціна варіюється в залежності від обсягу бака, наявності мокрого/сухого ТЕНу, потужності і класу захищеності приладу — вибрати можна, виходячи з власних потреб.

П'ятірка найбільш доступних і при цьому якісних екземплярів бренду Gorenje:

  1. Gorenje TGR50SNGV9 на 50 літрів (2000 Вт). Зручна для молодої пари, яка ще не має дітей. В апараті встановлений один мокрий ТЕН. Це металевий трубчастий електронагрівач, який занурюється безпосередньо у воду. Інформація для любителів економити: це дешевий варіант, але з роками він неминуче піддається корозії. Бойлер TGR50SNGV9 гріє воду до 75°C усього за 1,9 години.

  2. Gorenje GBF 50/UA (2000 Вт) має 2 сухих ТЕНа, що значно подовжує термін його експлуатації. Нагрівальний елемент виконується найчастіше з кераміки, що не піддається корозії, але і коштує дорожче.

  3. Gorenje GBF 80 T/V9 на 80 літрів с сухим ТЕНом (2 шт.) підійде сім'ї з 3–4 чоловік. За показником потужності цей бойлер поступається попереднім двом (потужність 1400 Вт), тому до встановленої температури вода нагріється тільки за 4,3 години. Але не хвилюйтеся! Поки дорослі будуть на роботі, а діти — у садку або школі, нагрів завершиться і до вечора у сім'ї буде гаряча вода для миття, прання і приготування їжі.

  4. Gorenje TGR 100 NG на 100 літрів дозволить комфортно користуватися теплою водою всім членам великої родини (4-5 чоловік). Висока потужність у 2000 ВТ забезпечить нагрів такого місткого бака до температури у 75°C всього за 3,55 години, а великий циферблат термометра дозволить контролювати процес нагріву. Ціна на цей бойлер вище попередніх екземплярів, але завдяки акціям в деяких українських магазинах, можна отримати приємні бонуси на покупку побутової техніки.

  5. Gorenje TGR80SNNGV9 вміщує 80 літрів води, яка прогрівається до максимальної температури всього за 3 години. Виробник гарантує економну витрату електроенергії навіть при постійно включеному бойлері, а рівень нагріву видно на зовнішньому табло. Подвійний захист від корозії дозволяє не хвилюватись за тривалу працездатність водонагрівача.

Усі представлені бойлери підвішуються вертикально на стіну, мають циліндричну форму і клас захищеності IP 24 — це досить високий показник, який свідчить про те, що бризки і гаряча водяна пара, потрапляючи на оболонку бойлера, не мають шкідливого впливу.

Бойлеры
Незважаючи на бюджетность нашої п'ятірки, відмінна якість техніки Gorenje підтверджує: не варто витрачати гроші на бойлер, який відслужив своє, якщо можна недорого купити абсолютно новий і довгі роки насолоджуватися його безвідмовною роботою.

 
Стаття публікується на правах реклами
Думка редакції BAU.ua може не збігатися з думкою автора
Технології
Світло прогресує
Компактні люмінесцентні лампочки відходять у минуле
Технології
Ноу-хау дорожньої безпеки: відбійник, який поглинає удар
Роликовий відбійник, який плавно повертає автомобіль на дорогу
Технології
Стіна–пазл для дорослих (відео)
Недорога система інноваційних стінових блоків скорочує час будівництва на 50%
коментарі
E-Mail:
слідкувати за відповідями