ПРІМУС Україна

ПРІМУС Україна

Київ
Тел .:
Loading +380 Показати телефон +380 44 537 6999
Тел .:
Loading +380 Показати телефон +380 44 537 6996
  • Надійність
Опис

ПРІМУС Україна

Візитною карткою провідної Міжнародної виставкової корпорації Primus Exhibitions Group є компетентність і бездоганний сервіс у сфері організації міжнародних спеціалізованих виставок.

Завдяки виваженій і напрочуд вдалій маркетинговій політиці, створена у 1994 році, корпорація стрімко розвивається та наразі успішно здійснює свою діяльність в 29 країнах світу. До її складу входять такі відомі компанії, як Примус Україна (Україна), Primus Exhibitions Group Ltd (Канада), Primus Messen und Ausstellungen GmbH (Німеччина), Primus International Exhibitions B.V. (Нідерланди), а також офіси в Австралії, Австрії, Бельгії, Болгарії, Великобританії, Гонконзі, Греції, Данії, Ізраїлі, Індії, Ірландії, Іспанії, Італії, Казахстані, Китаї, Люксембурзі, Польщі, Португалії, США, Туреччині, Угорщині, Фінляндії, Франції, Швейцарії та Швеції.

Виставки корпорації з успіхом проходили в Україні, Китаї, Білорусі, Росії та Казахстані. Корпорація постійно розширює географію проведення виставок. Наразі йде підготовка до проведення виставок у Болгарії та Азербайджані. Кожен виставковий захід, яких було проведено більше 250, стає подією у царині організації та проведення міжнародних виставок. Щоразу виставкові майданчики корпорації перетворюються на міжнародні центри науково-технічної інформації завдяки проведенню конгресів і конференцій та арени змагань лідерів виробництва під час традиційних міжнародних конкурсів.

Тематичний діапазон виставок охоплює практично всі сфери промисловості: будівництво, інтер`єр, водопостачання, опалення, кондиціювання, покриття для підлоги, індустрію пластмас, вікна, двері, профілі, архітектурне скло, машинобудування, металообробку, лакофарбову, деревообробну та меблеву промисловості, індустрію чистоти, хімчистку, пральню, господарчі товари, посуд, подарунки, сувеніри, аксесуари для дому, обладнання для готелів, ресторанів і кафе, декорування вікон і текстилю, комісійне обладнання, інструмент, тощо.

Шляхетна мета корпорації полягає у сприянні розвиткові світової економіки, впровадженні у виробництво новітніх розробок і технологій, залученні промислових інвестицій в Україну та країни, що розвиваються, зміцненні міжнародних ділових зв`язків через організацію міжнародних виставок, конференцій і конгресів завдяки участі в них провідних компаній і кращих фахівців з багатьох країн світу.

Primus Exhibitions Group є членом Канадсько-Української Торгової Палати, Виставкової Федерації України та Торгово-промислової палати України. За вагомий внесок у розвиток виставкової діяльності в Україні компанія Примус Україна, зокрема, відзначена почесним дипломом Виставкової Федерації України. За бездоганну репутацію та високий рівень виставкового сервісу вона також удостоєна звання лауреата та нагороджена золотою медаллю Всеукраїнського конкурсу «Вища проба».
Погода благоприятствовала деревообработке
Всеукраинский форум деревообработчиков и мебельщиков 2010
Весенние строительные выставки - пять шагов навстречу экспонентам
Дни открытых дверей на выставке `ПРИМУС: ИНТЕРДОРЗ 2009`
Украинские лакокрасочники встречаются на выставке `ПРИМУС: Интерфарба 2009`
Весенние выставки открывают строительный сезон 2009 года
Все новинки в области светопрозрачных конструкций были представлены на выставке `ПРИМУС: Архитектурное стекло 2009`
Выставка `ПРИМУС: Окна. Двери. Профили 2009` вновь собрала все ключевые компании отрасли и уверенно открыла строительный сезон
Примус продемонстрировал позитивное строительство
XXХV Международная специализированная выставка `ПРИМУС: СТРОИТЕЛЬСТВО – УКРАИНА / ОСЕНЬ 2008`
Вдохновленные деревообработкой
Парк деревообрабатывающего периода
`ПРИМУС: СТРОИТЕЛЬСТВО - Украина / осень 2007` - лучшие предложения для строительного бизнеса
Весеннее строительство на PRIMUSе – представлено все: от крыши до фундамента!
Строительная осень на PRIMUSе выдалась жаркой
VII Международная специализированная выставка «ПРИМУС: ОКНА. ДВЕРИ. ПРОФИЛИ 2007»
Примус: Окна. Двери. Профили 2006. Взгляд назад
`ПРИМУС` снял стружку со сливок деревообработки
Международный Конгресс «Технологии Деревообработки в XXI веке»
Виставки, що пройшли
Оновлення: 26.11.2007
Зареєстровано: 09.09.2007
Ідентифікатор: 72
Відгуки про компанію
Loading
E-Mail:
слідкувати за відповідями
www.bau.com.ua/f/primus
QR-код сторінки компанії ПРІМУС Україна
Посилання для мобільних пристроїв
Центральний офіс
Київ, а / с 133, Київ 04210
2 підписувача
Вовка
Вовка
igor genin
igor genin
Популярність компанії
30 позиція в рейтингу сторінок
Всього переглядів: 1 692