Олана ТГ

Організація Олана ТГ

Дніпро
Тел .:
Loading +380 Показати телефон +380 5695 50423
Моб.:
Loading +380 Показати телефон +380 97 171 9799
Тел .:
Loading +380 Показати телефон +380 5695 50324
  • Надійність
  • Контакти
Опис

Організація Олана ТГ

Системи вентиляції в Дніпропетровську, припливно-витяжна вентиляція, вентилятори в Дніпропетровську, вентиляція промислова, вентиляційне устаткування, монтаж вентиляції в Дніпропетровську, проектування вентиляції, ремонт вентиляції, кондиціювання - вcе це ми - ВЕНТИЛЯЦІЙНА КОМПАНІЯ Олана.

Вентиляція в будинку Днепроперовск, вентиляція у ванній, вентиляція в квартирі Дніпропетровськ, вентиляція басейну, вентиляція підвалу, вентиляція гаража, вентиляція цеху, промислова вентиляція, припливна вентиляція, вентиляція з рекуперацією, вентиляція офісу, вентиляція приміщення, примусова вентиляція, виробнича вентиляція, монтаж вентиляції , вентиляція складу, вентиляція котеджу - все це теж МИ!

Ми пропонуємо Вам професійний і якісний підхід до систем вентиляції, кондиціонування, очищення повітря, аспірації та димовидалення. Пропонуємо Вам ознайомитися з нашими послугами та товарами, а також дізнатися трохи про нас.


Компанія Олана пропонує вентиляційне обладнання для виробничих приміщень, офісів та житлових будинків, для кожного покупця ми надаємо весь спектр супутніх послуг.

Компанія Олана не просто продає, а й проектує різні вентиляційні системи. Фахівці компанії виїжджають на об'єкт, складаючи для замовника проектне рішення, пов'язане з монтажем систем кондиціонування і вентиляції. Або проводять аналіз роботи вже діючої системи вентиляції, знаходять причини її непрацездатності, недоліки і визначають шляхи їх устраненія.Результат даної роботи - повний комплект різної проектної документації, який містить всі потрібні розрахунки і виконаний професійними інженерами-проектувальниками.

Фахівці компанії не просто проектують, а й монтують вентиляційне обладнання відповідно до сьогоднішніх будівельними нормами. Ми готові працювати з житловими приміщеннями, а також з адміністративно-виробничими комплексами різних площ. Вентиляційні системи змонтовані нами, здатні відповідати всім вимогам шумозахисту, герметичності, а також існуючим нормам міцності.

Ми також готові вам запропонувати підбір і продаж вентиляційного обладнання та матеріалів різних виробників, згідно проекту або побажань Замовника. У нас ви зможете придбати - елементи вентиляції - повітропроводи, фітинги з оцинковки, нержавійки, пластику вентиляційні решітки, клапана, заслінки, дроселя, вентилятори, приточно-витяжні пристрої та ін. Наявність прямих контактів з виробниками і офіційними представництвами зарубіжних і українських компаній дають нам можливість запропонувати вам гарні ціни на обладнання.

Ми не просто продаємо вентиляційні системи, але й готові виконувати комплексне сервісне обслуговування - від виїзду фахівця до заміни несправних деталей і вузлів.

Наша Компанія пропонує послуги, пов'язані з проектуванням, монтажем, комплектацією, ремонтом і сервісним обслуговуванням і будь-яких систем вентиляції та кондиціонування.

Ваш чисте повітря - наша турбота!
Оновлення: 07.10.2015
Зареєстровано: 16.04.2013
Ідентифікатор: 19455
Відгуки про компанію
Loading
E-Mail:
слідкувати за відповідями
www.bau.com.ua/f/olana-ventiliacia
QR-код сторінки компанії Олана ТГ
Посилання для мобільних пристроїв
Олана ТГ на мапі
Центральний офіс
Дніпро, г. Днепродзержинск ул.Славянская, 7-12 51931
Популярність компанії
483 позиція в рейтингу сторінок
Всього переглядів: 1 067