ТОВ МЕТАЛБУДТРЕЙД

Київ
Тел .:
Loading +380 Показати телефон +380 96 495 4935
  • Надійність
Опис

ТОВ МЕТАЛБУДТРЕЙД

Компанія ТОВ «Металбудтрейд» є спеціалізованим підприємством, яке займається продажем металопрокату та будматеріалів у повному асортименті зі свого складу.

Ми здійснюємо торгівлю чорним, нержавіючим та кольоровим металопрокатом, будівельними матеріалами, зокрема, ЗБВ, по розумним і прийнятним для Вас цінам.

Металопрокат компанії «Металбудтрейд» – це кращий вибір.
Асортимент продукції, яку ми пропонуємо, включає весь діапазон виробів з металопрокату: арматура, швелер, труби різного профілю і типорозмірів, балки, куточки, листи і т.д. Вся запропонована продукція відповідає державним стандартам якості, що підтверджується відповідними документами, і супроводжується сертифікатом.

Наші покупці мають можливість вибрати у нас саме той товар, який їх цікавить. Завдяки широкому вибору, і великому обсягу продажів, ми можемо дозволити собі доступні ціни. Весь товар, який ми продаємо, проходить ретельний огляд, на предмет виявлення дефектів. Нам дуже важливо, щоб покупець був задоволений нашими послугами.

Всі види металопрокату ви можете замовити, зв’язавшись з нами за вказаними телефонами. Компанія “Металбудтрейд” пропонує найякісніший металопрокат за найдоступнішими цінами.

Сьогодні компанія динамічно розвивається, про що свідчить значне збільшення товарообігу за останні роки, і це дає можливість постійно збільшувати асортимент металопрокату.

Для нас важлива думка кожного покупця, і ми намагаємося виконувати всі побажання наших клієнтів.

Металопрокат від “Металбудтрейд” – це найкраще, що ви можете знайти.
Оновлення: 05.06.2018
Зареєстровано: 05.06.2018
Ідентифікатор: 35759
Відгуки про компанію
Loading
E-Mail:
слідкувати за відповідями
www.bau.com.ua/f/metalbudtrade
QR-код сторінки компанії МЕТАЛБУДТРЕЙД
Посилання для мобільних пристроїв
Центральний офіс
Київ, ул. Овручская, 28, оф. 1 04107
Популярність компанії
2219 позиція в рейтингу сторінок
Всього переглядів: 62