ТОВ Ір-Буд

Одеса
Тел .:
Loading +380 Показати телефон +380 48 735 1464
Моб.:
Loading +380 Показати телефон +380 96 554 4333
  • Надійність
Опис

ТОВ Ір-Буд

На сьогоднішній день більшість людей, що отримали землю в користування багато років тому, зацікавлені в тому, щоб приватизувати свої ділянки. За своєю структурою процедура досить проста, однак може приховувати в собі безліч «підводних каменів». Щоб уникнути всіляких проблем і залишитися повноправним власником землі, необхідно ретельно перевіряти всі папери, уважно оформляти документи і користуватися послугами професіоналів. Тільки вони зможуть забезпечити прозоре і законне проведення приватизації, гарантуючи вашу безпеку, зберігаючи час і кошти.
 
Компанія «Ір-Строй» має колосальний досвід роботи і надає широкий спектр юридичних послуг у сфері нерухомості та будівництва. Тому, якщо вас цікавить приватизація землі в Одесі, звертайтеся до нас. Наші фахівці досконало вивчили весь процес приватизації, мають налагоджені зв'язки з різними установами, бездоганно знають законодавство і можуть надати кваліфіковану допомогу в цьому питанні.
 
Приватизація земельної ділянки включає в себе збір пакету документів, експертну оцінку, перевірку на наявність інших власників та багато інших нюансів. Все це займає багато часу і забирає сили. Щоб приватизація землі пройшла найкращим чином, довіртеся професіоналам, що працюють в компанії «Ір-Буд». Наші юристи ретельно стежать за всіма змінами в законодавстві, знають, які положення можуть зіграти на руку Клієнту, а яких варто остерігатися. Тільки в тому випадку, якщо Закон про приватизацію землі вивчений досконально, можна говорити про успішне закінчення процедури приватизації.
Ще організації в Одесі
Оновлення: 10.03.2013
Зареєстровано: 10.03.2013
Ідентифікатор: 19070
Відгуки про компанію
Loading
E-Mail:
слідкувати за відповідями
www.bau.com.ua/f/ir-stroi
QR-код сторінки компанії Ір-Буд
Посилання для мобільних пристроїв
Центральний офіс
Одеса, Космонавтов 36 176362