ТОВ Дельта Проектконсалт Україна

Київ
Тел .:
044 498-XX-XX Показати телефон +380 44 498 1267
Тел .:
044 498-XX-XX Показати телефон +380 44 498 1268
  • Надійність
  • Контакти
Опис

ТОВ Дельта Проектконсалт Україна

Група DELTA включає дев`ять оперативно діючих дочірніх підприємства, що надають послуги сфері архітектури, менеджменту будівельних проектів і IT/ЕDР. Щорічний обсяг проектів - більше 1 млрд. ЕВРО. Основна сфера діяльності групи - це проекти торгово-розважальної нерухомості, об`єкти охорони здоров`я, освітні установи, адміністративні, офісні й промислові об`єкти. Заснована у 1977 році група компаній має сьогодні свої представництва у Відні, Вельсі (Австрія), Києві, Требіку (Чехія), Братиславі (Словаччина). Замовникові пропонується повний спектр послуг, починаючи від генерального проектування й архітектури, проектного менеджменту й консалтингу, і закінчуючи здачею об`єкта й наступним його супроводом.
У числі найбільш яскравих проектів групи можна відзначити торговий центр Uno Shopping (Лінц, Австрія), офісна будівля Galaxy Tower (Відень, Австрія), пансіонат на термальних джерелах Bad Schallerbach (Бад Шаллербах, Австрія), будівництво Економічного Університету (Відень, Австрія), а також офісна будівля і виробничі площі виробника деталей для авіалайнерів FACC (Райхерсберг, Австрія) та торгівельний центр Gerngross на найбільшій торгівельній вулиці Відня - Maria Hilfer Straße.


В Україні група DELTA активно працює 3 2005р. у 2007 році була засноване ТОВ `Дельта Проектконсалт Україна`. Унікальність пропонованих компанією послуг полягає в об`єднанні західного ноу-хау й українських реалій. Це стало можливим завдяки тому, що під одним дахом зібрані як західні фахівці, так і українські професіонали з багаторічним досвідом роботи. Постійна взаємодія та обмін досвідом між материнськими компаніями у Австрії та дочірніми компаніями у країнах Східної Європи гарантує західну якість запропонованих послуг. Основні сфери діяльності компанії - це архітектура й проектування, будівельний консалтинг і менеджмент будівельних проектів. В Україні DELTA успішно виконує замовлення як західних, так і українських клієнтів.
Оновлення: 28.12.2010
Зареєстровано: 27.04.2010
Ідентифікатор: 10148
Відгуки про компанію
E-Mail:
слідкувати за відповідями
www.bau.com.ua/f/deltaprojektconsult
QR-код сторінки компанії Дельта Проектконсалт Україна
Посилання для мобільних пристроїв
Дельта Проектконсалт Україна на мапі
Центральний офіс
Київ, Бехтеревський провулок 4В, 04053, Київ 04053
Популярність компанії
7 позиція в рейтингу сторінок
Всього переглядів: 875