ДІП ПАУЕР (Deep Power)

ТОВ ДІП ПАУЕР (Deep Power)

Київ
Тел .:
Loading +380 Показати телефон +380 44 597 0728
  • Директор: +380 Показати телефон +380 67 343 3990
  • Корпоративний відділ: +380 Показати телефон +380 44 597 0728
  • Об`єкти
  • Надійність
  • Контакти
Опис

ТОВ ДІП ПАУЕР (Deep Power)

Компанія ТОВ "Deep Power" пропонує свої послуги з електромонтажних робіт, щитового виробництва, рішення щодо енергозбереження, системи Розумний будинок, установка сонячних батарей, установка блискавкозахисту, а також весь комплекс електромонтажних робіт.

А також пропонує свої послуги з проектування зовнішніх систем електропостачання та внутрішніх електричних систем будівель і споруд виробничого, сільськогосподарського, адміністративного та житлового призначення.

Пропонує монтаж і установку зовнішнього і внутрішнього декоративного освітлення. Монтаж кабельних ліній зовнішнього освітлення та монтаж освітлювальних опор. Інсталяційні системи.

Послуги з проектування сонячних і вітряних електростанцій, систем гарантованого електропостачання.

Розробить для Вас систему енергозбереження. Установка сонячних батарей. Проектування системи Розумний будинок.

Компанія "Deep Power" пропонує монтаж і реконструкцію трансформаторних підстанцій. Монтаж комплектних трансформаторних підстанцій. Установка сухих і масляних трансформаторів.

Надає монтаж зовнішніх кабельних ліній, повітряних ліній, кабельних ліній зовнішнього освітлення і освітлювальних опор. Монтаж систем зовнішнього декоративного освітлення і систем снігорозтавання (анти лід).

Здійснює монтаж внутрішньої проводки на об'єктах промислового, сільськогосподарського, житлового та комерційного призначення. Здійснює підключення технологічного обладнання, підключення мереж електропостачання та розподілу електроенергії, підключення розеткових і освітлювальних мереж, слабкострумових мереж.

Надає послуги з щитового виробництва. Розрахунок і складання силових розподільних пристроїв 0,4 кВ на струми до 4000А. А також надає послуги по нестандартному електрощитової обладнання за проектом замовника.

Працюємо швидко і в обумовлені терміни.
Оновлення: 05.09.2018
Зареєстровано: 09.09.2016
Ідентифікатор: 34140
Відгуки про компанію
Loading
E-Mail:
слідкувати за відповідями
www.bau.com.ua/f/deep-power
QR-код сторінки компанії ДІП ПАУЕР (Deep Power)
Посилання для мобільних пристроїв
ДІП ПАУЕР (Deep Power) на мапі
Центральний офіс
Київ, Академіка Туполєва 12М 03062
Режим роботи:
Офіс
Пн — Пт 08:00‒17:00
Популярність компанії
200 позиція в рейтингу сторінок
Всього переглядів: 183