Центр виставкових технологій

Центр виставкових технологій

Одеса
Тел .:
Loading +380 Показати телефон +380 48 786 0590
Тел .:
Loading +380 Показати телефон +380 48 786 0591
  • Надійність
  • Контакти
Опис

Центр виставкових технологій

"Центр виставкових технологій" (ЦВТ) - організатор найбільших на півдні України міжнародних форумів.

ЦВТ - компанія, яка динамічно розвивається, з яскраво вираженим прагненням до творчого підходу у вирішенні проблем, до новизни і нестандартності підходів і технологій у виставковому бізнесі, що функціонує на основі командного духу, делегування повноважень і відповідальності, з чіткими ідеалами загальнолюдських цінностей - чесності, порядності, доброзичливості і явно вираженим пріоритетом до потреб клієнтів.

Головна мета фірми - сприяння розвитку економіки Одеського регіону і розширення ділових зв'язків з іншими регіонами і державами шляхом забезпечення участі все більшої кількості підприємств і фірм в організованих нами ефективних виставкових заходах і конференціях міжнародного рівня.
Компанія працює на ринку України з 1992 року: спочатку в складі фірми ДСВ.Морські технології., яка була реорганізована в ЦВТ у 2000 году. За цей період було проведено більше 70 виставкових заходів, в яких взяли участь близько трьох тисяч підприємств з 25 країн світу.
Одним з основних завдань Центру є зміцнення міжнародної складової форумів. Для здійснення цих цілей ЦВТ веде активну роботу як член Української та Одеської регіональної торгово-промислової палати, Українсько-турецької ділової ради. Нещодавно Центр став членом Українсько-індійської ділової ради і Українсько-іранського ділової ради.
Центр бере активну участь в засіданнях трейд-клубу в Одесі.
Виставки, що пройшли
Ще організації в Одесі
Оновлення: 05.02.2019
Зареєстровано: 01.01.2007
Ідентифікатор: 48
Відгуки про компанію
Loading
E-Mail:
слідкувати за відповідями
www.bau.com.ua/f/cvt
QR-код сторінки компанії Центр виставкових технологій
Посилання для мобільних пристроїв
Центр виставкових технологій на мапі
Центральний офіс
Одеса, пров. Сабанський 1, офіс 10 65014
Популярність компанії
3 позиція в рейтингу сторінок
Всього переглядів: 1 076