ЧП Комфорт Лайф

Львів
Тел .:
098 101-XX-XX Показати телефон +380 98 101 9088
Моб.:
095 192-XX-XX Показати телефон +380 95 192 3173
  • Надійність
Опис

ЧП Комфорт Лайф

ПП «Комфорт Лайф» надає своїм клієнтам повний спектр послуг у сфері кондиціонування, вентиляції, повітряного та класичного опалення… Основною спеціалізацією нашої компанії є постачання кліматичного обладнання та комплектуючих.
Будь-які об’єкти, незалежно від призначення та категорії складності, потребують професійних рішень для створення комфортних кліматичних умов: приватний сектор, комерційна нерухомість, офіси, виробництва, навчальні, медичні, оздоровчі заклади.
Для задоволення своїх побажань і потреб, кожен клієнт зіштовхується з непростою проблемою при виборі устаткування. Саме для вирішення цієї проблеми була створена наша компанія. Наші менеджери запропонують Вам оптимальне співвідношення ціна-якість на кліматичне обладнання, яке Вам потрібне, а інженерні працівники підберуть найбільш оптимальний варіант концепції Вашого об'єкту.
Наша компанія пропонує своїм клієнтам широкий спектр кліматичного обладнання різного цінового сегмента та країн виробників. ПП «Комфорт Лайф» надає наступні послуги:
- Виїзд спеціаліста на об'єкт (безкоштовно)
- Вироблення індивідуальної концепції проекту
- Надання консультацій щодо підбору обладнання
- Альтернативні кошторисні рішення Вашого проекту
- Продаж обладнання
- Шеф-монтаж
- Гарантійне обслуговування
- Післягарантійне обслуговування
Сучасні технології клімату розвиваються настільки швидко, що пересічна людина не встигає відстежувати новинки, які з'являються на ринку кліматизації. ПП «Комфорт Лайф» з радістю допоможе Вам зробити оптимальний виріб техніки для Вашого комфорту.
Оновлення: 01.06.2017
Зареєстровано: 01.06.2017
Ідентифікатор: 34992
Відгуки про компанію
E-Mail:
слідкувати за відповідями
www.bau.com.ua/f/comfortlife
QR-код сторінки компанії Комфорт Лайф
Посилання для мобільних пристроїв
Центральний офіс
Львів, вул. генерала Чупринки , буд 24, кв 11а 79013