ТОВ Clay Mix

Київ
Моб.:
Loading Показати телефон +380 99 231 1232
  • Об`єкти
  • Надійність
Опис

ТОВ Clay Mix

Глина всюди, вона універсальний матеріал, частинка природи, оформлена руками людини, взята з навколишнього середовища і завжди залишається її частиною. На всіх континентах, в усі часи будівлі з глини виконували безліч функцій і мали різні форми. Будучи заново відкритої, глина відповідає і сучасним вимогам, а області її застосування величезні. Кілька десятків років про неї і не згадували. Її вважали матеріалом бідних людей і важких часів. Завдяки сучасним будівельним матеріалам глині ​​повертається її первинне значення. Глина не повернення до древнього способу життя, а суміщення природного матеріалу з сучасними технологіями. Це вдалося втілити компанії "Clay Mix". Глина гранично простий матеріал. Для нас глина - можливість, все інше мову матеріалу. Наша робота це обробка, а форму матеріал приймає сам, у нього неймовірне вплив. У відмінності від сталі і бетону, глина випромінює тепло, що в свою чергу оберігає жителів. Глиняна штукатурка - надійність абсолютно не пов'язана з геометричним досконалістю. Мається на увазі тип поверхні без технічних загладжування. Насправді, глиняна штукатурка така гарна, що її нема з чим порівняти. Сучасна архітектура наклала на глину негласна заборона. Сьогодні ця заборона пом'якшав і архітектори використовують глиняну штукатурку в новобудовах в якості контрасту до скла і бетону. Абсорбуюча здатність покращує клімат в приміщенні, поглинаючи шкідливі речовини з повітря, регулює температуру і вологість у приміщенні. А це дозволяє відмінно себе почувати алергікам і людям з різними захворюваннями, не дарма глина використовується в лікувальних цілях. Обгрунтовується це тим, що довжина випромінюваної хвилі глини збігається з довжиною хвилі здорової клітини. Не секрет, що в глиняних будинках організм відновлюється набагато легше і швидше ніж в будинках з сучасних матеріалів.
 Дуже часто глиняні стіни неможливо розпізнати, вони не чим не поступаються сучасним матеріалам. На противагу, в Японії, глина до сьогоднішнього дня вважається матеріалом, який промені всього задовольняє кліматичним і естетичним вимогам і використовується в будинках чайних церемоній і на вилах. Кольори глини різноманітні від білого до зеленого, від коричневого до червоного. Три чверті земної кори складаються з глини такого простого і в теж час складного матеріалу з безліччю особливостей. Вся глина різна і не кожна підходить для подальшої обробки. З кожним роком до глини зростає довіра. Глиняна штукатурка це затишність, людяність, нововведення яке приходить, і знову стають необхідним.
Діяльність компанії спрямована на нанесення глиняних штукатурок. У лінійку продуктів входять штукатурки глиняні, глиняні побілки, а також цегла сирець і декоративний саман. Беручи до уваги сучасні вимоги покупців, наша команда розробляє неповторні техніки нанесення кольорових штукатурок на глиняній основі. А використання сирцевої цегли в обробки приміщень дає можливість отримати атмосферу глиняного будинку навіть в квартирах новобудов.
Глиняні штукатурки - це не нововведення. Все, що вам потрібно знати дізнайтеся просто зараз. Глини є природним, екологічно чистим способом закінчити будь-який інтер'єр. Глиняні штукатурки є альтернативою цементним, гіпсовим, акриловим і вапняним. Пропонуючи чудову колірну гамму, насиченість, текстуру і незрівняну глибину з іншими оздоблювальними матеріалами.
Основною перевагою, по відношенню до аналогів, є висока паропроникність глиняної штукатурки. У проведених експериментах, в тестовому будинку в Шотландії, головний архітектор Том Мортон зробив висновок - глиняна штукатурка, поглинає водяну пару, при найвищих піках вологості у ванній кімнаті, в такій кількості, що на стінах і ванних аксесуарах немає конденсації. Незаперечним є і той факт, що глиняні штукатурки антистатичні і можуть екранувати електромагнітне випромінювання. Дані були отримані в Мюнхенському університеті в 1999 році. Також глиняні штукатурки здатні нейтралізувати запахи, при цьому очищаючи повітря в приміщенні.
Мало того, що глиняні штукатурки природно прекрасні, вони також є природним матеріалом у вихідній формі, який несе енергетичний заряд для вашого організму. Глиняні штукатурки від "Clay Mix" - оригінальний спосіб закінчити інтер'єр будинку і квартири, офісу і кабінету, готелю чи ресторану, кафе та бару, магазину, сауни та інших приміщень. З нашими глиняними штукатурками ваші стіни будуть виглядати неповторно, що неможливо отримати з сучасних матеріалів.
"Clay Mix" знає, як перетворити такий простий і поширений матеріал як глина в життєвий простір. Ви також розумієте, що мати красу, здоров'я і стійкість все з одним матеріалом тепер можливо. З будь-якої іншої групи матеріалів, в основному хімічно - зміненими, просто неможливо мати всі три параметра. Але з глиною можна.
У світі надзвичайно стрімко зростає попит на глиняні штукатурки. Але психологічний фактор сформованих стереотипів не дає багатьом людям використовувати цей чудовий матеріал. А бажання зробити здоровий мікроклімат в будинку і зберегти здоров'я рідних і близьких бере гору над цими необгрунтованими стереотипами. Величезний дизайнерський і технічний потенціал глиняних штукатурок відносять їх до переліку салонних матеріалів, де вони займають одне з перших місць.
Оздоблення стін глиняного штукатуркою не призводить до збільшення вартості всього об'єкта. Але в майбутньому така тенденція може змінитися.
Ласкаво просимо в "Clay Mix" - надихаючі жити.
Оновлення: 03.01.2014
Зареєстровано: 03.01.2014
Ідентифікатор: 28001
Відгуки про компанію
Loading
E-Mail:
слідкувати за відповідями
www.bau.com.ua/f/claymix
QR-код сторінки компанії Clay Mix
Посилання для мобільних пристроїв
Центральний офіс
Київ