Будпостач

ЧП Будпостач

Київ
Моб.:
050 382-XX-XX Показати телефон +380 50 382 3885
  • Надійність
Електроінструменти, бензоінструменти - дрилі, перфоратори, шліфувальні машини:
Bosch
Ручний та механічний інструмент:
Stanley
Опис

ЧП Будпостач

Компанія "Будпостач" створена в 1996р. і на сьогоднішній день є найбільш популярним постачальником садової та силової техніки, електро-, і бензо інструменту, техніки і обладнання для дому, електростанцій і стабілізаторів в Україні. А представництва нашої компанії є у ​​всіх областях України, налічується 54 філії. Такого статусу нам вдалося досягти завдяки максимально широкому асортименту, розумній ціновій політиці і відмінному сервісу.

Якісна продукція, власний склад і правдиві ціни, кваліфіковані менеджери, зручний і легкий процес покупки товару, повнота наданої інформації, швидка доставка по Україні - основні переваги нашого магазину. Не зупиняючись на досягнутому, ми продовжуємо нарощувати обороти, прагнучи, стати кращою в країні компанією з продажу електроінструменту, техніки для дому, електростанцій і стабілізаторів - місцем, де Ви зможете вибрати і придбати будь-яку техніку - усвідомлено, недорого і зручно.

"Будпостач" - сертифікований партнер провідних виробників.

Наше підприємство є сертифікованим партнером провідних виробників електроінструменту Forte, РОСТЕХ, BOSCH, MAKITA сходів і драбин iITOSS електростанцій KIPOR і FIRMAN теплового обладнання Grunhelm, Biemmdue зварювального обладнання TELWIN
компресорів Forte, Werk, FIAC, РОСТЕХ верстатного обладнання Feida. Наш високий рівень співпраці підтверджується не тільки широким асортиментом товарів на сайті, але і офіційним статусом роботи, дипломами та сертифікатами.

Крім того, всі бренди представлені на підприємстві мають сертифікати і офіційну гарантію.

Власний склад.

Вся продукція, представлена ​​"Будпостач" завжди є в достатній кількості на нашому складі не тільки в Києві, а й у всіх обласних центрах України.

Нам довіряють

Нашою головною метою і основним принципом у роботі є задоволеність клієнтів - як роздрібних покупців, так і організації. З деякими компаніями ми співпрацюємо вже понад 14 років. При вирішенні будь-яких питань ми завжди на Вашій стороні, тому що розуміємо - наше майбутнє на 100 відсотків у Ваших руках.

Тільки офіційна техніка.

Всі товари, що продаються в нашій компанії, супроводжуються офіційною гарантією (виробника чи безпосередньо нашої). Підтвердженням гарантії виробника служить фірмовий гарантійний талон. Ми дорожимо своєю репутацією, і тому свідомо не продаємо неофіційний або нелегальний товар без офіційної гарантії та сервісної підтримки в Україні. В кінцевому підсумку покупка продуктів сумнівного походження доставляє головний біль і для продавця, і для покупця.

Сервіс.

В усіх обласних центрах України ми маємо власні сервісні центри.

Розумна ціна

Якщо у Вас велике замовлення, Ви можете зв'язатися з нами і обговорити можливість надання оптових знижок. У будь-якому випадку ми будемо раді відповісти на всі Ваші запитання.
Оновлення: 14.05.2015
Зареєстровано: 25.04.2005
Ідентифікатор: 595
Відгуки про компанію
E-Mail:
слідкувати за відповідями
www.bau.com.ua/f/bydpostach
QR-код сторінки компанії Будпостач
Посилання для мобільних пристроїв
Центральний офіс
Київ
Популярність компанії
37 позиція в рейтингу сторінок
Всього переглядів: 5 818