Будіва

ТОВ Будіва

Київ
Тел .:
Loading +380 Показати телефон +380 800 300 506
  • Надійність
Опис

ТОВ Будіва

Компанія БУДІВА - офіційний дистриб'ютор корпорації ТехноНІКОЛЬ в Україні, поставляємо теплоізоляційні, гідроізоляційні та покрівельні матеріали безпосередньо з заводу на Ваш склад або об'єкт і відвантажуємо товар зі своїх складів.

Ми продаємо тільки якісні і перевірені рішення для будівельної галузі, від кращих виробників. Євроруберойд ТехноНІКОЛЬ, бітумна черепиця SHINGLAS, мастика AQUAMAST, ПВХ мембрана LOGICROOF для покрівлі, гідроізоляції та басейнів, самоклеюча бітумна стрічка NICOBAND, профільована мембрана PLANTER, екструдований пінополістирол (XPS) CARBON і ТЕХНОПЛЕКС, базальтовий утеплювач ТехноНІКОЛЬ (кам'яна вата), водостічні системи BRYZA, сухі будівельні суміші BAUMIT і Сканмікс.

Головний офіс компанії знаходиться в Одесі, наші представництва відкриті в Києві, Дніпрі, Кривому розі, Полтаві, Запоріжжі та Херсоні. Доставка будівельних матеріалів здійснюється по всій Україні.

Нам вже довіряють більше 500 компаній, понад 20 000 відвантажень в рік. Кваліфікована технічна підтримка і сервіс по підбору, монтажу та експлуатації матеріалів, налагоджений документообіг та облік, налагоджена логістична структура - відмінні риси нашої компанії.
Оновлення: 13.11.2017
Зареєстровано: 13.11.2017
Ідентифікатор: 35340
Відгуки про компанію
Loading
E-Mail:
слідкувати за відповідями
www.bau.com.ua/f/budiva
QR-код сторінки компанії Будіва
Посилання для мобільних пристроїв
Центральний офіс
Київ, вул. Будіндустрії, 5Б 01013
Популярність компанії
2552 позиція в рейтингу сторінок
Всього переглядів: 81