Торговий Дім «БРІК ХАУС»

ТОВ Торговий Дім «БРІК ХАУС»

Харків
Тел .:
067 624-XX-XX Показати телефон +380 67 624 4928
  • Товари та послуги
  • Надійність
Опис

ТОВ Торговий Дім «БРІК ХАУС»

«Компанія ТОВ «Торговий Дім «БРІК ХАУС» є лідером у регіоні серед крупно-оптових компаній з продажу будматеріалів для висотного і приватного будівництва. Своїм клієнтам ми пропонуємо формат роботи «ЦЕНТРУ КОМПЛЕКТАЦІЇ БУДІВЕЛЬНИХ», що гарантує закріплення персонального менеджера за кожним із замовників. Таким чином, ми можемо індивідуально підібрати оптимальні будматеріали для виконання поставлених цілей, виходячи з бюджету в рамках якого проводиться розрахунок. Наші фахівці беруть на себе всі складнощі організації постачання будматеріалів на об'єкт у стислі терміни.

Логістичний центр компанії дозволяє здійснювати постачання товару, як Фурньє так і з/д вагонними нормами, що особливо затребуване в сезон висотного будівництва. Наші складські можливості дозволяють забезпечити безперебійні постачання будматеріалів навіть в найбільших об'ємах. Для приватних же забудовників, ми пропонуємо безкоштовну послугу відповідального зберігання будматеріалів, аж до одного року, що дозволяє розвантажити будівельний майданчик біля приватного будівництва, і відчутно заощадити кошти на сезонному подорожчанні будматеріалів.

Наша команда бере активну участь у виставках різного масштабу, а також має досвід організації будівельних конференцій для відділів постачання будівельних компаній, проектних інститутів і торгуючих компаній.

Ми завжди готові надати якісну консультацію і допомогти Вам підібрати ідеальне рішення саме для Вашого будівництва.

BrickHouse - Правила Гарного Будинку!
Будівельні матеріали
Будівельні матеріали
ціна договірна
Оновлення: 27.09.2017
Зареєстровано: 27.09.2017
Ідентифікатор: 35261
Відгуки про компанію
E-Mail:
слідкувати за відповідями
www.bau.com.ua/f/brick-house
QR-код сторінки компанії Торговий Дім «БРІК ХАУС»
Посилання для мобільних пристроїв
Центральний офіс
Харків, п-кт Московский 185 а 61000
Популярність компанії
1388 позиція в рейтингу сторінок
Всього переглядів: 28