АВД-Груп

ТОВ АВД-Груп

Київ
Тел .:
Loading +380 Показати телефон +380 97 090 2070
  • Надійність
Опис

ТОВ АВД-Груп

Історія компанії AVD-Group
Компанія АВД-ГРУП з 2012 року займається виробництвом і продажем алюмінієвих і скляних конструкцій різноманітних конфігурацій. Ми виготовляємо алюмінієві вікна і двері, вхідні групи, розсувні двері та балконні рами, суцільноскляні перегородки і вітрини, інтенсивно займаємося фасадним склінням, розробляємо дизайн і монтуємо світлопрозорі огородження, проектуємо і будуємо скляні веранди, альтанки, зимові сади.

Висока якість продукції та гнучка цінова політика допомогли нам стати лідером серед виробників Вінницькій області. На сьогоднішній день АВД-ГРУП працює на об'єктах в Києві, Одесі, Дніпрі, Львові, Житомирі, Хмельницькому, Вінниці, бере участь в тендерах, доводячи справою свою компетенцію.

Виробництво алюмінієвих конструкцій знаходиться безпосередньо в Вінниці, що дає можливість контролювати процес виготовлення виробів на всіх етапах. Заміри і монтажі здійснюють власні монтажні бригади. Наші клієнти отримують багаторічну гарантію на всю продукцію від АВД-ГРУП.
Команда АВД-ГРУП завжди підходить до кожного замовлення індивідуально, враховує побажання клієнтів і забезпечує не тільки естетичність, але і максимальну функціональність виробу. Наша компанія ретельно підбирає постачальників профілю та фурнітури.
На сьогоднішній день ми працюємо безпосередньо з постачальником високоякісного алюмінієвого профілю VIVA-ALUMINIUM.SYSTEMS виробництва Болгарії і встановлюємо в своїх конструкціях перевірену часом турецьку фурнітуру SKALA. За останніх 3 роки Компанія АВД-ГРУП розширила виробництво, розвинула широку дилерську мережу і продовжує вести стратегію спеціальних умов.

Наше виробництво і можливості
Вироби з алюмінієвого профілю набувають популярності з кожним днем. І це не дивно, сфера застосування цього матеріалу величезна, а фантазія сучасних архітекторів і дизайнерів давно не знає кордонів. Нові технології з виготовлення профільних систем враховують безліч критеріїв і з кожним роком продовжують удосконалюватися.
Середній термін служби конструкції з алюмінієвого профілю 80 років, тоді як аналогічний дерев'яний виріб (наприклад, вікно) прослужить близько 15 років, а металопластикове - не більше 30 років. Такий тривалий термін експлуатації обумовлений тим, що алюміній не схильний до корозії і не потребує додаткового захисту. Фурнітура, гумові ущільнювачі та інші комплектуючі легко регулюються, підлягають ремонту або заміні в будь-який момент експлуатації.
Оновлення: 11.07.2018
Зареєстровано: 11.07.2018
Ідентифікатор: 35819
Відгуки про компанію
Loading
E-Mail:
слідкувати за відповідями
www.bau.com.ua/f/avd-group
QR-код сторінки компанії АВД-Груп
Посилання для мобільних пристроїв
Центральний офіс
Київ, вул. Сергія Колоса, 2б 21021
Популярність компанії
619 позиція в рейтингу сторінок
Всього переглядів: 79