Барракуда - Сучасні системи опалювання

ТОВ Барракуда - Сучасні системи опалювання

Пакет ПРОФ
Київ
Тел .:
Loading +380 Показати телефон +380 44 362 7739
Моб.:
Loading +380 Показати телефон 80677995377, 80673993738
Тел .:
Loading +380 Показати телефон +380 44 362 7745
  • Сервісний відділ: +380 Показати телефон +380 44 361 7887
  • Сервісний відділ: +380 Показати телефон +380 63 366 8888
  • Об`єкти
  • Надійність
  • Контакти
Опис

ТОВ Барракуда - Сучасні системи опалювання

Монтаж сучасних систем опалення, водопостачання, каналізації за принципом - відповідальність за весь комплекс інженерних систем: від проектування, монтажу, наладки систем, до запуску, сервісного, гарантійного та післягарантійного обслуговування на весь період експлуатації. Такий підхід дозволяє створювати надійні, енергоефективні системи опалення, що гарантовано забезпечить Ваш будинок теплом на багато років. Робота з 1996 року і досвід монтажу понад 500 систем, дозволяють нам створювати професійні системи опалення всього спектру: від економічних систем опалення невеликих котеджів, до найскладніших систем опалення на геотермальних, повітряних, гібридних теплових насосах. Головна наша задача - створення економічної і оптимальної системи опалення, саме для Вашого будинку. З Нами легко домовитися і легко працювати, це підтверджує бездоганна репутація фірми.

Основні напрямки - проектування, монтаж під ключ і повний супровід:
1. Монтаж самих економічних систем опалення - систем опалення на теплових насосах, NIBE (Швеція), OCHNER (Австрія), BUDERUS,VIESSMANN, VAILLANT (Німеччина), ZUBADAN MITSUBISHI ELECTRIC (Японія)
2.Монтаж високоефективних системи опалення на газових конденсаційних, електричних, твердопаливних, піролізних котлах, з оптимальним співвідношенням ціни і експлуатаційних характеристик (надійність, економічність, комфорт)
3. Модернізація, реконструкція застарілих топкових з великим споживанням енергоносіїв.
4. Монтаж ексклюзивних систем опалення в котеджах палацового типу, з використанням найефективнішою опалювальної техніки та систем регулювання, з застосуванням і ексклюзивних дизайнерських ліній опалювального обладнання.
5. Офіційний сервісний центр Buderus
6. Офіційний сервісний центр VIESSMANN
8. Продаж опалювального обладнання, комплектація об'єктів опалювальним обладнанням за оптовими цінами.

Конкурентні переваги компанії:
1. Одними з перших в Україні ми почали проектувати і реально запускати системи опалення на геотермальних теплових насосах. Нами повністю відпрацьована технології проектування і монтажу цих самих економічних систем опалення. Сьогодні монтаж теплових насосів, один з провідних напрямків нашої роботи. Встановлені та ефективно працюють на території України, теплові насоси різної потужності, включаючи системи опалення на гібридних теплових насосах останнього покоління.
2. Накопичений досвід дозволяє створювати дуже економічні системи опалення з застосуванням газових, твердопаливних, електричних котлів, а також геліосистем різного призначення.
3. Кваліфікація і злагодженість 6 монтажних бригад, які дозволяють провести монтаж будь-якої системи опалення, якісно і в строк.
4. І головне - бездоганна репутація, багаторічний досвід, відсутність роздутого штату, застосування знижок, професійний підхід до кожного проекту, чесні кошториси, дозволяють Нам "домовитися" практично з кожним Замовником, а Вам мати професійну систему опалення з супроводом на весь період експлуатації.
Детальніше: www.barrakuda.com.ua

Монтаж теплових насосів

Монтаж теплових насосів
Системи опалення на геотермальних теплових насосах міцно зайняли верхню позицію самих економічних, безпечних і надійних систем опалення. Геотермальний тепловий насос є найбільш ефективним альтернативним теплогенератором на сьогоднішній день, який найбільш підходить для нашого регіону. Тепловий насос - це комплексне вирішення питань опалення, забезпечення гарячою водою і охолодження влітку.
Ми одними з перших почали проектувати і реально встановлювати геотермальні теплові насоси в Україні, використовуючи продукцію лідерів у виробництві опалювальної техніки - NIBE (Швеція), OCHNER (Австрія), BUDERUS, VIESSMANN, VAILLANT (Німеччина). . Нами досконало відпрацьовані проектування і технології монтажу теплових насосів різної потужності, гібридних теплових насосів останнього покоління, каскадні схеми з декількох теплових насосів. Досвід проектування та монтажу систем опалення на теплових насосах за ці роки, а також довгостроковий аналіз роботи цих систем, дозволяють Нам створювати надійні системи з високим коефіцієнтом перетворення. Тільки професіонали, знаючи все підводні камені, цією дорогою системи, неухильно дотримуються принципи проектування таких систем, знаючи на чому економити не можна ні в якому разі, одержать надійну систему з розрахунковими характеристиками. Надається закінчена, налаштована система опалення на тепловому насосі з сервісним, гарантійним та післягарантійним обслуговуванням на весь термін експлуатації. Застосовуємо знижки на обладнання, розрахунок технологічного проекту - безкоштовно. Є постійна можливість огляду систем різної потужності. Довіряйте тільки професіоналам.
- Сайт компанії: http://www.barrakuda.com.ua
- Що потрібно знати про теплові насоси:
http://www.barrakuda.com.ua/teplovye-nasosy/geotermalnyj-teplovoj-nasos/
- Встановити свій тепловий насос:
http://www.barrakuda.com.ua/services/installation-heat-pumps/
- Галерея систем опалення на теплових насосах:
http://www.barrakuda.com.ua/gallery/kotel-ny-e-na-teplovy-h-nasosah/

Монтаж сучасних систем опалення на газових, електричних, твердопаливних котлах

Монтаж сучасних систем опалення на газових, електричних, твердопаливних котлах
Ми створюємо сучасні системи опалення із застосуванням найефективніших теплогенераторів , на різних видах палива. Найбільш економічними котлами , на традиційних видах палива , сьогодні є з газових - конденсаційні , одноконтурні котли; з твердопаливних - піролізні котли .
В якості основи сучасних системи опалення Ми застосовуємо комплекти обладнання , спеціально розроблені для спільної роботи з максимальною ефективністю ( котел + бойлер + автоматика) . Користувач отримує не тільки систему опалення з високим ККД , але і базове зниження вартості на комплект обладнання потрібної йому конфігурації.
Своїм клієнтам ми пропонуємо і комбіновані системи опалення , що включають основний і резервний теплогенератор . Наприклад: газовий конденсіціонний котел в якості основного , і електрокотел або твердопаливний , в якості резервного , дублюючого . Така зв'язка не тільки підвищує надійність системи опалення , але і дозволить перебувати в низькому тарифі по газу , не допускаючи переходу на більш високий , перемикаючи на деякий час систему опалення на дублюючий котел . З метою економії , дублюючий котел можна не встановлювати відразу , а створити систему передбачає його установку пізніше.
Компанія представляє замовникам закінчені , настроєні системи опалення з сервісним , гарантійним і післягарантійним обслуговуванням. Застосовуємо знижки на обладнання , розрахунок технологічного проекту - безкоштовно. Запрошуємо оглянути діючі системи опалення Вашого формата.
- Сайт компанії http://www.barrakuda.com.ua
- Рекомендації по системі опалення: http://www.barrakuda.com.ua/rek_otoplenie.htm
- Встановити свою систему опалення:
http://www.barrakuda.com.ua/services/installation-of-warm-systems/
- Галерея систем опалення:
http://www.barrakuda.com.ua/gallery/kotel-ny-e-na-traditsionny-h-vidah-topliva/

Знизити витрату газу - модернізація систем опалення з великим споживанням газу

Знизити витрату газу - модернізація систем опалення з великим споживанням газу
Знизити витрату газу при опаленні котеджу - це комплексне завдання , і індивідуальна для кожного випадку. Не завжди можливо реалізувати весь комплекс заходів і з фінансових та з технічних проблем через складність реалізації , т.к будинок вже побудований. Але застосування оптимальних рішень для Вашого випадку , дозволить істотно знизити витрату газу на опалення Вашого будинку. Завдання зниження витрати газу вимагає одного - підвищення економічності системи:
- Заміна старого котла на газовий котел з модуляцією потужності , конденсаційної технологією .
- Установка погодозалежною автоматики , що дозволяє виробляти котлу рівно стільки тепла для системи опалення , скільки необхідно за існуючої зовнішній температурі .
- Якщо є можливість , створюються окремі керовані контуру опалення , що дає можливість не тільки керувати температурою в зоні контуру (наприклад поверх), але і програмувати температуру на пониження коли зона не використовується.
Ці роботи виконуються в котельній , і як правило труднощів не викликають.
- У кімнатах можна встановити автоматику управління температурою приміщення , що забезпечить подачу тепла тільки тоді , коли воно потрібно. У разі радіаторного опалення це термоголовки , у разі опалення теплою підлогою - кімнатні термостати з радіомодулем (управляє сервоприводами на гребінці теплої підлоги) .
- Знизити витрату газу також дозволить альтернативний котел , електро або твердопаливний , перемикаючись на який не дасть перейти на більш високий тариф по витраті газу.
Наш вісімнадцятирічний досвід монтажу економічних систем опалення , дозволяє вибрати оптимальний комплекс заходів , який підходить саме Вам , для істотного зниження витрати газу.
Детальніше: http://www.barrakuda.com.ua
Модернізувати свою систему опалення:
http://www.barrakuda.com.ua/services/modernization/
Галерея модернізованих систем опалення:
http://www.barrakuda.com.ua/gallery/modernizatsiya-sistem-otopleniya/

Монтаж систем опалення в будинках палацового типу

Монтаж систем опалення в будинках палацового типу
Це системи опалення з максимальним ККД і передбачають установку найдосконалішого теплотехнічного обладнання існуючого на момент створення системи , застосування систем регулювання , управління , програмування забезпечують максимальний комфорт , і економічність. В обов'язковому порядку система опалення та її елементи повинні повністю задовольняти всім вимогам дизайнерських рішень пред'являються проектом. У таких системах , як правило , передбачається каскадна схема підключення теплогенераторів , що забезпечує надійне резервування і рівну напрацювання кожного котла , що продовжує ресурс системи . Також передбачається аварійний теплогенератор , що використовує тип палива відмінний від основного. В системі опалення будинків палацового типу широко застосовується низькотемпературне опалення теплою підлогою , що надає широкі можливості для дизайну інтер'єрів , залишаючи систему опалення максимально комфортною й економічною . Широко застосовуються в середині під елементи систем опалення - конвектора , з великим вибором декоративних решіток , що дозволяють вписати їх в будь-який інтер'єр . При необхідності використовувати радіатори , застосовуються як дизайн лінії основних виробників радіаторів , так і спеціалізовані виробники дизайн моделей , різних стилів і напрямків. Елементи управління температурою в приміщеннях ( кімнатні термостати ... ) , вибираються з тієї ж серії і того ж дизайну як і светоуправляющая арматура , і встановлюється в рамки разом з вимикачами. До особливостей монтажу таких об'єктів відносяться точне дотримання графіків робіт , посилений контроль за технологією та якістю виконання робіт , постійний контакт з дизайнерською групою і керівником проекту. Як і в інших випадках , при монтажі таких об'єктів нам допомагають професіоналізм в роботі , охайність у відносинах , відповідальність за результат.
- Сайт компанії: http://www.barrakuda.com.ua
- Встановити свою систему опалення:
http://www.barrakuda.com.ua/services/installation-of-warm-systems/
- Галерея систем опалення:
http://www.barrakuda.com.ua/gallery/

Сервісний центр Buderus Киев

Сервісний центр Buderus Киев
Наша фірма забезпечує обладнання Buderus якісним сервісним обслуговуванням. Сервісне обслуговування - це одна з умов надійної, безпечної і енергоефективної роботи обладнання в не простих умовах України. Важливо не тільки забезпечити безпечну роботу газового обладнання, димоходів, але і провести точну настройку газової арматури котла. Налаштування якості газової суміші котла, забезпечить роботу обладнання з максимальною енергоефективністю.
Сервісний центр Buderus виконує обслуговування котлів Logamax, Logamax Plus, Logano, Logano плюс, Logica; систем управління Logamatic EMS, Logamatic 2000 Logamatic 4000; водонагрівачів Logalux; геліосистем Logasol; теплових насосів Logatherm
Детальніше: http://www.barrakuda.com.ua/services/service/

Сервісний центр VIESSMANN, Київ

Сервісний центр VIESSMANN, Київ
Наша фірма забезпечує обладнання VIESSMANN якісним сервісним обслуговуванням. Сервісне обслуговування - це одна з умов надійної , безпечної та енергоефективної роботи обладнання.
Особливо важливі роботи, що виконуються сервісним центром , при введенні обладнання в експлуатацію та при проведенні річного технічного обслуговування. Щорічний контроль димоходів , параметрів теплоносія , характеристик обладнання , забезпечить безпечну , надійну роботу котлів VIESSMANN з високим ККД.
Постійна наявність необхідних запасних частин , для всього модельного ряду обладнання , дозволяють забезпечити опалювальне обладнання VIESSMANN, швидким гарантійним і післягарантійним ремонтом
Детальніше на www.barrakuda.com.ua

Торговельний напрямок

Торговельний напрямок
Ми не просто продаємо опалювальне обладнання - ми пропонуємо самі оптимальні варіанти по його добору, найбільш підходящі у Вашому конкретному випадку, використовуючи кращі зразки провідних виробників опалювальної техніки, у різних цінових сегментах.

Ми пропонуємо професійне опалювальне обладнання від провідних виробників опалювальної техніки. Все обладнання забезпечено гарантійним та сервісним обслуговуванням.
* Котли і котельне обладнання BUDERUS, VIESSMANN, VAILLANT, (Німеччина)
* Геотермальні теплові насоси VAILLANT, VIESSMANN, BUDERUS (Німеччина), теплові насоси повітря - вода ZUBADAN MITSUBISI ELECTRIC (Японія)
* Настінні газові котли ECA (Туреччина)
* Електро котли KOSPEL (Польща)
* Котли SIME (Італія)
* Сонячні колектора BUDERUS, VIESSMANN, VAILLANT (Німеччина)
* Радіатори сталеві панельні ELBA (Туреччина)
* Радіатори сталеві панельні KORAD (Словаччина)
* Радіатори сталеві панельні KERMI (Німеччина)
* Система труб і теплих підлог KAN-THERM
Ми працюємо індивідуально з кожним клієнтом, дзвоніть і переконайтеся самі. Подробиці на сайті http://www.barrakuda.com.ua

Комплектація об`єктів опалювальним обладнанням

На взаємовигідних, партнерських умовах робимо комплектацію котеджного й багатоповерхового будівництва сертифікованим опалювальним обладнанням, відповідно до вимог замовників (котельне обладнання, бойлери непрямого нагріву, насоси, радіатори, труби й фітинги, системи теплих підлог).
- Ви хозяїн споруджуваного котеджу, зацікавлений у професійно розрахованому й максимально енерго ефективному опалювальному обладнанні;
- Ви інвестор, зацікавлений в оптимальних цінах;
- Ви постачальник, що забезпечує швидкі поставки й працює на обговорених умовах;
- Ви монтажник, що працює із замовником, і має обговорені знижки;
Ми гнучко працюємо, з огляду на Ваші інтереси.

Бестселери продажів:

Радіатори KERMI (Німеччина)

Радіатори KERMI (Німеччина)
Найвідоміший виробник сталевих радіаторів. Відрізняються найвищою якістю використовуваної сталі, антикорозійної обробки та фарбування. Тільки KERMI застосовує запатентовану технологію ThermX2, реально підвищує ефективність радіаторів. Технологія передбачає подачу теплоносія спочатку в греющую панель звернену до приміщення, після чого теплоносій потрапляє в греющую панель звернену до стінки. Оптимізація виробництва і сучасна логістика забезпечують рівень цін доступний для вимогливих покупців.
Детальніше: http://www.barrakuda.com.ua

Радіатори сталеві, панельні ELBA (Туреччина- Німеччина)

Радіатори сталеві, панельні ELBA (Туреччина- Німеччина)
Моно блок. Бічне й нижнє підключення. 11, 22, 33 типи; висота 300, 500, 600 мм; довжина 400 - 2400 мм . У комплекті: заглушка, кран Маевского, ключ для спуска повітря, комплект кріплень. Аналог KORAD, КORADO, c привабливою ціною.
Переваги: відсутність меж секційної не герметичності; не вимагають спеціальної підготовки води; мале водо наповнення; високі конвектівни характеристики; якісна обробка й фарбування; ідеальні білі кольори; відмінне впакування, що дозволяє робити монтаж без її зняття; гарантія 10 років; прив`язка ціни до долара.
Ціна від 170 грн.
Подробиці на сайті http://www.barrakuda.com.ua
Оновлення: 08.04.2017
Зареєстровано: 29.01.2009
Ідентифікатор: 731
Відгуки про компанію
Loading
E-Mail:
слідкувати за відповідями
www.bau.com.ua/f/Barrakuda
QR-код сторінки компанії Барракуда - Сучасні системи опалювання
Посилання для мобільних пристроїв
Барракуда - Сучасні системи опалювання на мапі
Центральний офіс
Київ, м. Київ вул. Охтирська 6 Б 03138
Ліцензія: АE №260736, видана Инспекция гос. архитектурно-строительного контроля от 19.04.2013
Популярність компанії
12 позиція в рейтингу сторінок
Всього переглядів: 6 214