Акція
Завершення через 8 днів

Монтаж найефективніших систем опалення. Весняна акція!

48
Монтаж найефективніших систем опалення. Весняна акція!
Барракуда
Будинок 320 кв.м. Автоматична комбінована система опалення на конденсаційному котлі BUDERUS GB162 65 кВт і дублюючому піролізному твердопаливному котлі Buderus Logano 38 кВт, з автоматичним перемиканням. При розпаленні твердопаливного котла, газовий котел автоматично відключається продовжуючи контролювати температуру. Газовий котел автоматично підключається коли закінчується тепло вироблене твердопаливним котлом. Передбачено підключення повітряного теплового насоса
Барракуда - Сучасні системи опалювання
Автор:
Час: 26 березня — 30 квітня 2019
Оцінка: 
 5 (1 голос)
Весняна акція на професійний монтаж найефективніших систем опалення, з мінімальною
вартістю опалення будинку.
Сучасна система опалення створюється як єдиний комплекс пристроїв, які забезпечують:
- розрахунок необхідного тепла дому
- його виробництво ефективним теплогенератором
- точний розподіл тепла по приміщенню (з можливістю програмування, зниження температури або відключення обігріву)
- передача тепла в приміщення найефективнішим і комфортним для користувача способом.
Такий підхід забезпечує мінімально можливі витрати на опалення і високий комфорт, що дозволить жити в будинку з задоволенням.
Ми встановлюємо високоефективні теплогенератори які забезпечать мінімальну вартість опалення саме у Вашому випадку: газові конденсаційні котли, піролізні та пелетні твердопаливні котли, електрокотли з модуляцією потужності, геотермальні, повітряні та гібридні теплові насоси, геліосистеми.
Надається робоча, випробувана і налаштована система опалення, c гарантійним та сервісним обслуговуванням, а також післягарантійною підтримкою на весь період експлуатації. Весь комплекс послуг від проектування, монтажу, обслуговування і сервісу - з одних рук, що гарантує довгу і надійну роботу системи.
В рамках акції до 30.04.2019 збільшені знижки на всі групи обладнання, розрахунок технологічного проекту — безкоштовно, гарантійний термін на монтажні роботи - 2 роки. Запрошуємо оглянути діючі системи опалення Вашого формату. Працюємо на ринку систем опалення з 1996 року, встановлено понад 600 систем. Подробиці на сайті компанії.
Акція діє на території Києва та Київської області
Loading
Тел .:
Loading044 362-XX-XX Показати телефон +380 44 362 7739
Моб.:
Loading067 399-XX-XX Показати телефон 80677995377, 80673993738
Ідентифікатор: 14553
Loading
5(1 голос)
E-Mail:
слідкувати за відповідями