Акція
Акцію завершено

Монтаж ефективних систем опалення. Весняна акція!

40
Монтаж ефективних систем опалення. Весняна акція!
Барракуда
Будинок 320 м2. Автоматична комбінована система опалення на конденсаційному котлі BUDERUS GB162 65 кВт і дублюючому піролізному твердопаливному котлі Buderus Logano 38 кВт, з автоматичним перемиканням. При розпаленні твердопаливного котла, газовий котел автоматично відключається продовжуючи контролювати температуру лінії подачі. Газзовий котел автоматично підключається коли закінчується тепло вироблене твердопаливним котлом. Передбачено підключення повітряного теплового насоса
Барракуда - Сучасні системи опалювання
Автор:
Час: 07 квітня — 21 травня 2018
Оцінка: 
 5 (1 голос)
Весняна акція на професійний монтаж ефективних систем опалення з низькими експлуатаційними витратами.
Сучасна система опалення створюється як єдиний комплекс пристроїв, які забезпечують:
- розрахунок необхідної тепла дому при існуючій зовнішній температурі
- його виробництво ефективним теплогенератором з мінімальною вартістю виробленого тепла
- точний розподіл по приміщеннях відповідно до вимог користувачів (з можливістю програмування, зниження температури або відключення обігріву, коли в приміщенні немає людей)
- передача тепла в приміщення найефективнішим і комфортним для користувача способом (низькотемпературні системи обігріву - тепла підлога, теплі стіни, радіатори збільшених розмірів...).
Такий підхід забезпечує мінімально можливі витрати на опалення і високий комфорт, що дозволить жити в будинку з задоволенням.
Ми встановлюємо високоефективні теплогенератори які забезпечать мінімальну вартість опалення саме у Вашому випадку: газові конденсаційні котли, піролізні і пелетні твердопаливні котли, електрокотли з модуляцією потужності, геотермальні, повітряні та гібридні теплові насоси, геліосистеми.
Надається робоча випробувана і налаштована система опалення, c гарантійним та сервісним обслуговуванням, а також післягарантійної підтримкою на весь період експлуатації. Весь комплекс послуг від проектування, монтажу, обслуговування і сервісу - з одних рук, що гарантує довгу і надійну роботу системи.
В рамках акції до 21.05.2018 збільшені знижки на всі групи обладнання, розрахунок технологічного проекту - безкоштовно, гарантійний термін на монтажні роботи - 2 роки. Запрошуємо оглянути діючі системи опалення Вашого формату. Працюємо на ринку систем опалення з 1996 року, встановлено понад 600 систем. Подробиці на сайті компанії.
Акція діє на території України.
Loading
Тел .:
Loading044 362-XX-XX Показати телефон +380 44 362 7739
Моб.:
Loading067 399-XX-XX Показати телефон 80677995377, 80673993738
Ідентифікатор: 14296
Loading
5(1 голос)
E-Mail:
слідкувати за відповідями